AK Parti Elazığ Teşkilatı Malatya'da!

AK Parti Elazığ İl Teşkilatından 200 kişilik heyet, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya'daki vatandaşlara geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi...

AK Parti Elazığ Teşkilatı Malatya'da!

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki teşkilat mensupları, Malatya’nın Akçadağ ve Hekimhan ilçelerine giderek depremden etkilenen vatandaşları ziyaret etti.

"200 KİŞİLİK EKİPLE MALATYA'YA GİTTİK"
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Yıldırım, “Ana Kademe, Merkez İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımızdan yaklaşık 200 kişilik bir ekiple Malatya’nın Akçadağ ve Hekimhan ilçelerimizde vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Bilindiği gibi komşu şehrimiz Malatya büyük depremlerde ağır hasar almıştı. Bizler de Genel Merkezimiz tarafından başlatılan çalışma kapsamında bölgeye giderek sorunları tespit ettik ve tespit ettiğimiz bu sorunları Malatya Afet Koordinasyon Merkezi’ne ilettik” ifadelerini kullandı.

"DEPREMZEDELERE MORAL VERMEK İSTEDİK"
Genel Merkez MKYK Üyeleri ve 20 İl Başkanının katılımıyla gerçekleşen koordinasyon toplantısına da katıldıklarını anımsatan Başkan Yıldırım; “Bilindiği gibi göreve geldiğimiz günden itibaren hayata geçirdiğimiz “Gönül Ziyaretleri” programımız vardı. Malatya’nın iki ilçesindeki köy ve mahallelere yaptığımız ziyaret de aslında bir nevi “Gönül Ziyareti” bana göre. Bu ziyarette hem depremzedelerimize moral vermek istedik hem de eksikliklerini tespit etmek imkanı yakaladık. Ben bu vesileyle özverili çalışmalarından ötürü teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Elazığ Teşkilatı Malatya'da!