AKSAD'dan İşletmelere Yönelik Proje

Anadolu Kalkınma ve Saha Araştırmaları Derneği tarafından Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı için hazırlanan “Tekno Girişim Okulu ile İşletmelerimiz Gelişiyor” projesi teslim edildi.

AKSAD'dan İşletmelere Yönelik Proje Elazığ Güncel

Anadolu Kalkınma ve Saha Araştırmaları Derneği Yönetimi Kurulu tarafından hazırlanan proje dosyası Fırat Kalkınam Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu'ya teslim edildi.

Başkan Topal; " İşletmelerimizi Önemsiyoruz"

Proje hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Gökhan Topal, “Fırat Kalkınma Ajansı tarafından 15 Mart’ta başlayan Teknik Destek çağrısı için yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile değerlendirme yaptık. Programın içeriğinin Yenilikçi girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve endüstriyel gelişme alanına yönelik unsurları içermesi bizler için güzel bir gelişme oldu. Bölgemizdeki girişimcilik alanında açılan işletmelerin sadece hizmet ve tüketim alanında değil, küçük çaplı dahi olsa üretim yapan işletmeler olmasını önemsiyoruz. Küçük çapta olsa dahi üretim yapan insanlar ürünlerini artık online olarak farklı pazarlara ulaştırabiliyor. Bu kapsamda projemizin içeriğinde; ETicaret, Ticari Sosyal Medya Kullanımı, Teknoloji Yönetimi ve Pazarlama gibi başlıklar yer alacak. İstiyoruz ki küçük atölyelerde ve işyerlerinde üretim yapabilecek düzeyde bulunan girişimci ruha sahip insanlarımız ürünlerini dünyaya açabilecek bir fırsatın olduğu konusunda bilgi sahibi olsun. Bu kapsamda projemize değerli görüşleri ile katkı sunan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu Beyefendiye teşekkür ediyoruz” dedi.

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu ise programa müracaatları için AKSAD Yönetim Kuruluna teşekkür etti. 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom