Alan, Ekonomi Şurasına Katılacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleşecek Ekonomi Şurası'na katılacak.

Alan, Ekonomi Şurasına Katılacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) organize ettiği TOBB Türkiye Ekonomi Şurası, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara TOBB İkiz Kuleleri'nde yapılacak. Toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve ilgili bakanların katılacağı toplantıya ETSO Başkanı İdris Alan'da katılım sağlayacak. 

"ÜYELERİMİZİN SORUNLARINI İLETECEĞİZ"
TOBB Ekonomi Şura’sına katılmak üzere Ankara’ya giden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yaptığı değerlnedirmede; “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 79. Genel Kurulunda, TOBB Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ekonomi Şurası düzenleme talebimizi Sn. Cumhurbaşkanımıza arz etmişti. Yarın gerçekleştireceğimiz Ekonomi Şurası’na Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn.Cevdet Yılmaz, Ticaret Bakanımız Ömer Bolat, Tarım ve Orman Bakanımız Sn.İbrahim Yumaklı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Alparslan Bayraktar ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sn. Vedat Işıkhan’ın katılacak. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinin sorun ve problemlerini en yetkili isimlere aktaracağız.” İfadelerini kullandı.