Başkan Albayrak'a Önemli Görev

UNİ Haber Ajansı (UHA) Elazığ İl Temsilciliği görevini yürüten Ümit Albayrak, ajansın Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

Başkan Albayrak'a Önemli Görev

UNİ Haber Ajansı, uzun yıllardır UNİ Haber Ajansı bünyesinde il temsilciliği yapan Elazığlı Ümit Albayrak'ın 18 Haziran 2023 tarihi itibariyle Genel Yayın Yönetmeni olarak görevlendirildiği duyurdu.

ÜMİT ALBAYRAK KİMDİR?
Ümit Albayrak 1982 yılında Elazığ doğdu. Ümit Albayrak, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi kamu yönetimi mezunudur. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 2018 yılında gazetecilik mesleğine adımını atan Ümit Albayrak Elazığ'da Bugün haber sitesinin imtiyaz sahibidir. Yerel Yayın Birliği Derneği Elazığ Şube Başkanlığı ve şubelerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Elazığ'da birçok kurumun basın danışmanlığı görevini yürüten Ümit Albayrak 2022 yılında başladığı şube başkanlığı görevinde bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde başarılı çalışmalarıyla Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu'nda çalışma grubuna davet edilmiş ve Yerel Yayın Birliği Derneği Elazığ şubesini temsilen burada da görevini yürütmektedir.

TEBRİK EDİYORUZ
Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak, UNİ Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen, meslektaşımız Ümit Albayrak'ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarıalr diliyoruz...