Başkan Arslan'dan TSE Ziyareti

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Zülfü Altıntaş Türk Standartları Enstitüsü (TSE) 61. Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Mahmut Sami Şahin'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyarette Başkan Şahin'den Elazığ TSE Müdürlüğü bünyesinde Araç Kontrol Merkezinde görevlendirmek üzere uzman personel talebi de dile getirildi…

Başkan Arslan'dan TSE Ziyareti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Türk Standartları Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Mahmut Sami Şahin’i makamında ziyaret etti. 

"UZMAN PERSONEL KONUSUNDA BAŞKANIMIZIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ"
Ziyarette TSE’nin yeni oluşan Yönetim Kuruluna başarılar dileyen Başkan Arslan, “TSE yüksek katma değerli üretim, sanayide verimlilik artışı ve dijital dönüşüm alanlarında standardizasyon ve uygunluk değerlendirme hizmetleri ile sanayicilerin küresel pazarlarda önlerine çıkan kapıları açarak anahtar görevi görmektedir. Ülkemizin rekabet gücünü artırmak, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaretini kolaylaştırmak ve toplumun yaşam düzeyini yükseltmek için; standardizasyon ve uygunluk değerlendirme faaliyetlerini tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir olarak sağlama misyonu ve hizmetlerinde, ulusal, bölgesel ve uluslararası alanda tercih edilen, yönlendirici ve lider bir kuruluş olma vizyonuyla TSE, ülkemiz ekonomisinin yapı taşları olan sanayiciler ve tüketiciler için çok değerli bir kurumdur. Bu kurumda TOBB çatısı altında görev yaptığımız arkadaşlarımızın da yönetimde yer alması da çok önemlidir. Ben Sayın Mahmut Sami Şahin Başkanımız şahsında tüm TSE Yönetimine başarılar diliyorum. Bununla birlikte Elazığ, Bingöl ve Tunceli bölgesine hizmet veren ve Odamız bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TSE Elazığ Müdürlüğümüz bünyesinde Araç Kontrol Merkezinde görevlendirilmek üzere uzman personel ataması hususunda Sayın Başkanımızın takdirlerini bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.