Başkan Şerifoğulları Durmak Bilmiyor!

11 Ana Başlık'ta 100 Projenin tamamına yakınını gerçekleştirerek, Elazığ için çalışmaya ve yaptığı dev hizmetlerle şehri her alanda kalkındırmaya devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçim döneminde sözünü verdiği Mini Terminal Binası tamamlanarak hizmete girdi...

Başkan Şerifoğulları Durmak Bilmiyor!

Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, gecesini gündüzüne katarak şehir için çalışmaya devam ediyor. Şehrin değerini artıran ve insanların yaşamlarını kolaylaştırarak, daha konforlu projeleri Elazığ halkının hizmetine sunmaya devam eden Başkan Şerifoğulları, toplumun her kesiminden takdir toplamaya devam ediyor. 

Bu kapsamda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın önemli projeleri arasında yer alan ve tamamlanarak bölgenin vizyonuna değer katan Mini Terminal Binası vatandaşların takdirini topluyor.

'Şahin Başkanımızdan Razıyız'

TERMİNAL'DE YOK YOK!
Toplamda 7 bin 500 m² alan üzerine inşa edilerek geçtiğimiz yıl yeniden hizmete hazır duruma getirilen Mini Terminal Binası, bünyesinde yer alan güvenlik, danışma, emanet odası, bekleme salonu, kafeterya, yönetim ofisi, 6 adet bilet satış ofisi, personel odası, şoför dinlenme odası, yarı açık ve üstü açık peronları, çevresinde yer alan kameriye ve yeşil alanıyla vatandaşlardan tam not aldı.

"ŞAHİN BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN"
Hizmete sunulan Mini Terminal Binası’ndan çok memnun olduklarını iller ve ilçeler arası ulaşımlarının daha konforlu bir hale geldiğini ifade eden vatandaşlar; “Şahin Başkanımızdan çok razıyız. Allah kendisinden razı olsun. Hizmetleri çok güzel çok iyi biz çok memnunuz. Mini Terminal Binası’nın eski hali kötüydü. Şimdi daha güzel daha temiz. Bu hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz.” diye konuştular. 

'Şahin Başkanımızdan Razıyız'

İŞLETMECİLERDE YENİ BİNADAN MEMNUN KALDI
Yapılan hizmetten çok memnun olduklarını ifade eden terminal işletmecileri ise “Mini Terminal Binası’nda eski ve yeni hali arasında dünya kadar fark var. Eski binada yerler bakımsızdı temiz değildi. Yeni bina daha güzel ve yolcular burada daha çok rahat ediyor. Gelenler hizmeti daha iyi alıyor. Yenilenen Mini Terminal Binası içerisinde kafeterya, yazıhane, büfe, mescit var. Oturma alanları ve park alanları geniş bu yüzden sorun yaşamıyorlar. Araçları ile gelebiliyorlar ve park sorunu yaşamıyorlar. Her gelen vatandaşlarımız yeni yeri daha çok beğeniyorlar. Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na çok teşekkür ederiz. Yaptığı bu hizmetten çok memnunuz.”dedi. 

'Şahin Başkanımızdan Razıyız'

"BELEDİYEMİZ ŞEHRİ GÜZELLİKLERLE BULUŞTURUYOR"
Başkan Şerifoğulları'nın şehre katma değer katan güzel projelere imza attığını belirten bir başka işletmeci ise; “Elazığ’da yaşayan bir vatandaş olarak şehrimizin değişim ve dönüşümde bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Biz doğu ve güneydoğu halkına da hizmet ediyoruz. Belediyemiz çalışmalarıyla şehrimizi güzelliklerle buluşturuyorlar. Diğer şehirlerle kıyasladığımız zaman Elazığ’ımızın çok güzellikler sergilediğini görüyoruz. Her zaman memleketimizin bir adım önde olduğunu görebiliyoruz. Ben haftada 2 gün Adana’dayım, 2 gün İstanbul’dayım ve diğer günlerde doğu ve güneydoğunun bir ilindeyim. Oralarla kıyasladığımız zaman Anadolu’nun en güzide şehirlerinden birinin Elazığ olduğuna şahidim. Başkanımızın çalışmalarında güzellikler var. Şehrimize daha da güzellikler getireceğine inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

'Şahin Başkanımızdan Razıyız'