CHP'li Gülsever, Elazığ'a Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Ayten Gülsever, Elazığ'a gelerek il teşkilatına mensup kadın üyelerle biraraya geldi.

CHP'li Gülsever, Elazığ'a Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Ayten Gülsever ve beraberindeki heyet, Elazığ’a geldi.

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve kadın teşkilatı tarafından karşılanan  ve CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Ayten Gülsever, parti binasına geçerek burada  kadın kolları çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

'Genel Siyasi Politikalarımızı Değerlendirmek İçin Elazığ'a Geldiler'
Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, “Bizleri bir araya getirmeye vesile olan CHP Doğu ve Güneydoğu Anadolu koordinatörü Ayten Gülsever aramıza hoş geldiniz. Bu vesileyle değerli başkanımızın Elazığ’daki kadın kolları çalışmalarımızı ve genel siyasi politikalarımızı değerlendirmek üzere iki günlüğüne misafirimiz oluyor. Buradan Tunceli, Bingöl, Muş istikametine devam edeceklerdir. Tabi amaçları Doğu ve Güneydoğu’da kadın ve kadın örgütlerine ilgili bilgileri almak değerlendirmek, eksikleri varsa bu eksikliği gidermek kadın kolları genel başkanlığı düzeyine bunu tamamlanması hususunda gayret sarf etmeleri” diye kaydetti.

'Elazığ'da Olmaktan Büyük Gurur Duyuyorum'
CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Ayten Gülsever ise yaptığı konuşmada  “Doğu’nun incisi Elazığ’da olmaktan çok büyük gurur duyuyorum. Burada çok güzel çalışmalar başladı. Işık tutan kadın çalışmaları başladı. İnşallah önümüzü açacak olan bu çalışmalarda Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında Elazığ’ın tüm belediyeleri ve daha fazla milletvekiliyle halkla kucaklaşacağımızı düşünüyorum. Ülkemizin ve partimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında kadınların öncü güç olacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla iktidarı getirecek olan kadınlardır. Cumhuriyet bir kadın devrimidir. Bu kadın devrimini tekrardan yaşatacağız” ifadelerini kullandı.