Demirci'den Yılmaz'a Ziyaret

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Demirci'den Yılmaz'a Ziyaret

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, iş dünyasının son zamanlarda finans konusunda karşılaştığı sıkıntıları iletti.

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci; “İnşaat Taahhüt Sektöründeki maliyet artışlarını ve yapım işlerindeki birçok sorunun olduğunu Sayın Yılmaz’a ilettim. Finans alanında iş dünyasında gerekli desteğin sağlanmasını ve iş dünyasının ayakta kalabilmesi için desteklerin tam zamanlı olması gerekmektedir. Türkiye’de iş dünyasının çok kapsamlı bir alanda olduğunu ve hizmet alanında her türlü emeğin sarf edildiği gerçeği var. İş insanlarının ve bünyesinde çalışmakta olan her bir emekçinin haklarının ancak finans alanında gerekliliklerin yerine getirilmesiyle mümkün olacaktır” dedi.

Demirci: Sayın Yılmaz’a güvenim her alanda olduğu gibi sektörümüzün sorunlarına çözüm noktasında da tam

İş dünyasının son zamanlarda Finans konusunda karşılaştığı sıkıntıları, İnşaat Taahhüt Sektöründeki maliyet artışlarını ve yapım işlerindeki birçok sorunu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Yılmaz’a ileten Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci; “Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Yılmaz’ın sektöre dair tüm sorunlarımızı aktardıktan sonra sorunlarımıza hassasiyetle yaklaşmasından son derece memnuniyet duydum. Cumhurbaşkanı Yardımcısı görevine getirilirken daha öncede bahsettiğim gibi ülkemiz için büyük şans olan Sayın Yımaz’a güvenim her alanda her zaman olduğu gibi sektörümüzün sorunlarına çözüm noktasında da tamdır” şeklinde konuştu.

Demirci: Finans hususunda gerekli adımlar atılmalı

İnşaat Taahhüt Sektöründeki maliyet artışlarını ve yapım işlerindeki birçok sorunun olduğunu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Yılmaz’a aktaran Demirci, “Finans alanında iş dünyasında gerekli desteğin sağlanmasını ve iş dünyasının ayakta kalabilmesi için desteklerin tam zamanlı olması gerekmektedir. Türkiye’de iş dünyasının çok kapsamlı bir alanda olduğunu ve hizmet alanında her türlü emeğin sarf edildiği gerçeği var. İş insanlarının ve bünyesinde çalışmakta olan her bir emekçinin haklarının ancak finans alanında gerekliliklerin yerine getirilmesiyle mümkün olacaktır. Sayın Yılmaz’a güvenim her alanda her zaman olduğu gibi sektörümüzün sorunlarına çözüm noktasında da tamdır. Ülkemiz adına yapılan her hizmet geleceğimizi daha aydınlık çerçeveden görmemizi sağlayacaktır. Bugün her alanda finans hususunda gerekli atılımların yapılması takdirinde sektörümüz ayakta kalabilecektir” şeklinde konuştu.

Demirci: Sorunların olması her zaman her alanda mümkündür ancak çözüm kaçınılmazdır

Sorunları aktarım aşamasında Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın son derece önem vererek ve hassasiyetle dinlediği sorunlarımıza çözüm noktasında da büyük etki yaratacağından emin olduğunu ifade eden Demirci; “Sorunların olması her zaman her alanda mümkündür ancak çözüm kaçınılmazdır. Bu inkâr edilemez bir gerçek. Sektörümüz ülke ekonomisi açısından ciddi derecede önem arz etmektedir. Gerek iş insanları gerekse de emekçi kardeşlerimiz başta olmak üzere kalkınma hususunda birçok kişi hizmet sektöründen ekmek yemektedir. Sorunlarımıza yaklaşımı hususundan son derece içim rahat. Hizmet sektörüne büyük emek ve önem veren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Yılmaz’ın ülkemizi her zaman her alanda en iyiye taşıyacağından şüphem yoktur. Ülkemizde hizmetlerimize destek sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’a, devletimiz bünyesinde bulunan güçlü bakanlıklarımıza ve tüm ilgili birim kadrolarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yılmaz: Ekonomimiz eskisinden daha güçlü olacak bundan kimsenin şüphesi olmasın

Ekonomi de tam saha pres yaptıklarını yakın zamanda eksikliklerin hızla toparlanacağını belirten Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz; “Ülkemiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde dün olduğu gibi bugün de yarın da her zaman en iyisiyle karşı karşıya kalacaktır. Ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere tüm sektörlerde ciddi atılımlar ve yatırımların yapılacağını rahatlıkla söylemek mümkündür. Çabamız, gayretimiz ülkemizin daha iyi ve daha parlak yarınlara yönelimi içindir. Ekonomimiz eskisinden daha güçlü olacak bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Demirci'den Yılmaz'a Ziyaret