Deva Partisi Mahalle Ziyaretlerinde

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, il ve merkez ilçe yönetimi, 24 Ocak depreminde en çok hasar görün mahallelerden biri olan Abdullah Paşa mahallesini ziyaret etti.

Deva Partisi Mahalle Ziyaretlerinde
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, il ve merkez ilçe yönetimi, 24 Ocak depreminde en çok hasar görün mahallelerden biri olan Abdullah Paşa mahallesini ziyaret etti. Muhtar Yavuz Köse ile görüşen parti heyeti mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı. 

Ziyaret kapsamında mahallede kurulan halk pazarını ziyaret eden DEVA Partisi yönetimi, esnafların ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Öte yandan pazar girişine stant kurularak DEVA Partisi'nin broşürleri dağıtıldı ve partiye üye olmak isteyenlere üyelik kaydı yapıldı. 

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal, ülkede yaşanan ekonomik problemlerden dolayı halkın alım gücünün düştüğünü, esnafın satış yapamadığını ifade etti. 
Kangal, vatandaşların DEVA partisini yakından takip ettiğini ve Genel Başkan Ali Babacan'a güven duyduğunu ifade eden etti.