Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Geçici İşçi Alacak

26 Mayıs tarihli Resmi Gazete de orman bölge müdürlüklerinin 2080 geçici, 2083 daimi işçi alacağı duyuruldu.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Geçici İşçi Alacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ orman bölge müdürlüğü tarafından daimi işçi alımı yapılmayacak. Elazğ orman bölge müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere Bingöl’den 2, Bitlis’ten 2, Elazığ’dan 5, Hakkari’den 1, Malatya’dan 2, Muş’tan 2, Tunceli’den 2, Van’dan 2 işçi toplamda 18 işçi alımı gerçekleştirilecek.

 

Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek. Bu ilanlar 14-18 Haziran tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacak. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar.

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacak. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacak. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacak. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecek.