'Elazığ'ın Menfaatleri Doğrultusunda Birleşilmeli'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkan Mehmet Özeren yapılan 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ederek bir değerlendirmede bulundu.

'Elazığ'ın Menfaatleri Doğrultusunda Birleşilmeli' Elazığ Güncel

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkan Mehmet Özeren yapılan 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ederek bir değerlendirmede bulundu.

Başkan Özeren mesajında,“Ülkemizde ve ilimizde %80 seçimlere katılımın olması elbette ki vatandaşlarımızın demokrasiye olan inancının ve bağımlılığının bir göstergesi olup aynı zamanda ülkemize dış mihraklar tarafından atılan iftiralara ciddi ve anlamlı bir ders verilmesine vesile olmuştur. Uzun süren seçim kampanyası boyunca siyasi parti adaylarının ve seçmenlerimizin mümkün olduğunca sağduyulu hareket etmeleri, siyasi rakiplerine karşı göstermiş oldukları karşılıklı sevgi ve saygı takdire şayan bir harekettir. Temennimiz odur ki bu demokrasi ve hizmet yarışında kazanan ülkemiz kazanan Elazığ olsun.” ifadelerine yer verdi.

Özeren; “Eğer enaniyet duygusunu bir kenara bırakmayı başarabilirsek işte o zaman kazananın Elazığ olduğunu göstermiş oluruz. Vefalı Elazığ halkının da bunu hiçbir zaman unutmayıp Sezar’ın hakkını Sezar’a vereceğinden kimsenin şüphesi olmasın. 31 Mart tarihi itibariyle siyasi görüş ayrılıklarını bir tarafa bırakıp tüm adaylarımız İlimizin menfaati doğrultusunda birleşip Elazığ'a katkı sunan ve değer katan projelerini birlikte hayata geçirme için çaba sarf etmelidirler. Bu hizmet yarışına katılan tüm adaylarımıza teşekkür eder, bayrağı göğüsleyen Ak Parti Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı, tüm siyasi partilen il genel meclis üyelerini ve belediye meclis üyelerini tebrik eder, üstlenmiş oldukları bu zor ve kutsal görevde başarılar dilerim. Rabbim yar ve yardımcısı olsun" dedi. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom