15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Haberleri

15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Haberleri

Ağar'dan Saraçhane Mitingine Destek

İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar, İstanbul Saraçhane Meydanında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına katıldı. Program öncesi Eski Bakan Mehmet Ağar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan selamlaşarak bir süre sohbet etti.

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü törenle kutlandı

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle il protokolü ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla program düzenlendi.

Elazığ'da 15 Temmuz şehitleri anıldı

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehitlikler ziyaret edilerek, mevlit okundu.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun

15 Temmuz gecesinde Türkiye'nin kaderini değiştirerek darbecilere geçit vermeyen başta Ömer Halisdemir olmak üzere 251 şehidimizi bir kez daha rahmetle, şükranla ve gururla anıyoruz…

'Eşine Az Rastlanır Bir Kahramanlık Örneği Sergilendi''

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında; ''15 Temmuz hain darbe girişiminin milli irade tarafından eşine az rastlanır bir kahramanlık örneğiyle bertaraf edilişinin 6’ncı yılını idrak etmenin onur ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz'' dedi.

'Hain Kalkışma Milletimizin Şanlı Direnişiyle Geri Püskürtüldü'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İş İnsanı Demirci'den 15 Temmuz Mesajı

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, 15 Temmuz’da milletimizin kahramanlık destanı yazdığını vurguladı.

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Törenle Kutlandı

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle il protokolü ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla program düzenlendi.

Elazığ'da Bin 11 Camide Eş Zamanlı Olarak Sela Sesi Yükseldi

15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olanlar için 5’inci yılında Elazığ’da bin 11 camiden eş zamanlı olarak “sela” okundu, dualar edildi.

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri

Elazığ’da 15 Temmuz demokrasi zaferinin 5’inci yıl dönümünde şehitlikler ziyaret edilip mevlit okutuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Temmuz Yazısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5. yılında Yeni Şafak gazetesi için özel bir yazı kaleme aldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun

15 Temmuz gecesinde Türkiye’nin kaderini değiştirerek darbecilere geçit vermeyen başta Ömer Halisdemir olmak üzere 251 şehidimizi bir kez daha rahmetle, şükranla ve gururla anıyoruz…

'Darbenin Önlenmesinde Basının Gücü Yadsınamaz'

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem; ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında Başkan Erdem; “Darbenin başarısız olmasında basın da aktif rol aldı. Basın mensupları da milli iradeye sahip çıktı” dedi.

'Devlet ve Millet Hayatında Gördüğümüz En Alçak ve En Kalleş Saldırılardan Biri'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü “ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şehit Mezarlıklarında 15 Temmuz Hazırlığı

Elazığ Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde şehir genelindeki şehit mezarlıklarında temizlik ve bakım çalışması yaptı.

Başkan Şerifoğulları'ndan 15 Temmuz Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “15 Temmuz destanının 5. yıl dönümünde, demokrasi ve vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

'15 Temmuz, Türk Milletinin Yeniden Dirilişinin ve Şahlanışının Destanıdır'

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 15 Temmuz'un Türk milletinin yeniden dirilişinin ve şahlanışının destanı olduğunu belirtti.

15 Temmuz'un Teması Belirlendi!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programlarının teması ve sloganı bu yıl "Türkiye Geçilmez" olarak belirlendi.

'Hain Darbe Girişimini Kınıyoruz'

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

'Medya Kuruluşlarımız Darbecilere Haddini Bildirdi'

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden '15 Temmuz' Etkinliği

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı kapsamında Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bir dizi etkinlik yapacak.

Kahramanlık Türküleri Seslendirildi

Elazığ'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında şiir ve kahramanlık türküleri konseri verildi.

Akçadağ ve Arapgir’de 15 Temmuz Etkinliği

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Malatya'nın Akçadağ ve Arapgir ilçelerinde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Battalgazi’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anma etkinlikleri

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinliğine katıldı. Başkan Güder, 15 Temmuz hain darbe girişimi, sadece bir işgal hareketi değildir. Bir iç parçalanma planıydı dedi.

Şerifoğulları, Elazığlılara Teşekkür Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına yoğun ilgi gösteren Elazığlılara teşekkür etti.

Darende, Arguvan ve Doğanşehir’de 15 Temmuz unutulmadı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Malatya'nın Arguvan, Darende ve Doğanşehir ilçelerinde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Malatya’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği

Malatya'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla anma programı düzenlendi.

Bingöl’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Bingöl'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programında şehit Ömer Halis Demir'in o gece yaşadıkları sahnelendi.

Elazığ’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Elazığ'da 15 Temmuz demokrasi zaferinin 3. yıl dönümüne binlerce kişi katıldı.

Tunceli’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, beraberliği bölmek isteyen hainlere milletin gereken cevabı verdiğini belirterek, O acılı anne, o baba onların gözyaşını nasıl sileceksiniz, onların acısını nasıl dindireceksiniz. Dağda 600 olan terörist sayısı son iki yıl içinde 40 civarına düştü, ya teslim olacaklar yada biz devlet olarak gereğini yapacağızdedi.