Ali Tekataş Haberleri

Ali Tekataş Haberleri

Lazlar Diyarı Trabzon'a Gakgoş Tekataş Damgasını Vurdu!

Lazlar diyarı Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Elazığlı hemşehrimiz, Gakgoş Ali Tekataş, görev aldığı her yerde başarılı işlere imza atmaya devam ediyor...

Tekataş Ailesinin Acı Günü!

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü, Elazığlı bürokrat Ali Tekataş'ın Babası, emekli okul müdürü Hasan Hüseyin Tekataş vefat etti.

Hemşehrimiz Tekataş'a Çirkin Saldırı

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü, hemşehrimiz Ali Tekataş, çalıştığı binaya girişi sırasında yumruklu saldırıya uğradı.

Başarılı Müdür Tekataş'a Yeni Görev

Van Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü görevini yürüten, Elazığlı hemşehrimiz Ali Tekataş, Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Tekataş, VAN BB Spor Yönetimine Seçildi

Başarılı bürokratlarımızdan, Hemşerimiz, Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetimine seçildi.

Vali Kaldırım ve Tekataş'tan Taraftara Destek

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü, hemşehrimiz Ali Tekataş yaptıkları açıklamada Bolu'ya gidecek olan taraftara ücretsiz otobüs tahsis ettiklerini açıkladılar.