Apple Haberleri

Apple Haberleri

Dünya TOGG'u Böyle Gördü!

TOGG’un dünya lansmanında ilginç gelişmeler yaşandı. Yabancı otomotiv duayenleri TOGG ile ilgili ‘TEKNOTÜRKLER’ yorumu yaptı. Küresel otomotiv uzmanları “TOGG bir Apple ve Samsung gibi duruyor, Türkler bizi şaşırttı” açıklamalarında bulundu.

WhatsApp’da Yeni Dönem!

Dünyanın popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların merakla beklediği özelliği yeni güncellemesi ile devreye soktu. WhatsApp’a gelen yeni özelliğe göre Google kullanıcılarının Drive'a, Apple kullanıcılarının ise iCloud'a yükledikleri sohbetler, WhatsApp şirketi dahil kimse tarafından görüntülenemeyecek.

Apple, Facebook'u Tehdit Etmiş!

Facebook'un, Instagram ve benzeri uygulamalardan 'köle ticareti' yaptığının ortaya çıkarılmasından sonra Apple tarafından uygulama mağazasından çıkartılmakla tehdit edildiği duyuruldu.

Pegasus, Apple'daki Açıktan Faydalanmış!

Dijital haklar grubu CitizenLab, İsrail casus yazılım şirketi NSO Group'un Pegasus kötü amaçlı yazılımını neredeyse her iPhone, Mac ve Apple Watch cihazına yerleştirmesine izin veren bir güvenlik açığı keşfetti. Bir Suud aktivistin telefonunu analiz eden CitizenLab, bir haftalık çalışma sonucunda güvenlik açığını ortaya çıkardı.

2021'in En İyi Akıllı Telefonu Belli Oldu!

Consumer Reports tarafından yapılan araştırmaya göre, 2021'in en iyi akıllı telefon modelleri belirlendi.

iPhone, Bizi İzliyor!

Avrupalı gizlilik aktivistleri, iPhone kullanıcılarının davranışlarını izlemek için yazılım kullanması sebebiyle Apple'ı şikâyet etti...

iPhone Kullananlar Dikkat!

Apple, iPhone 6, 6S, 7 ve SE model telefona sahip sahiplerine talep etmeleri halinde 25 dolar ödemede bulunacak.

Cep Telefonlarında Yeni Dönem!

Turkcell’in cepte kiralama hizmeti ile firma ve kurumlar Samsung, Apple ve Huawei başta olmak üzere toplam 21 modeli iki yıl boyunca kiralayabilecek. Uygulama kapsamında firmalar Financell’in Dijital Dönüşüm Kredisi’nden de yararlanabilecek.

iPhone 11 Görücüye Çıktı!

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen iPhone 11 modelini tüm dünyaya tanıttı. İşte iPhone 11 fiyatı ve özellikleri..

Apple, Bilgisayarlarını Geri Çağırıyor!

ABD'li teknoloji şirketi Apple, "MacBook Pro" model dizüstü bilgisayarlarının eski modellerinden bir bölümünü geri çağırma kararı aldığını duyurdu.

İphone Severlere Güzel Haber

Apple ABD dışındaki ülkelerde iPhone’larda fiyat indirimine gidiyor.