Asilhan Haberleri

Asilhan Haberleri

MOLERON Heyetinden ETSO'ya Ziyaret

MOLERON Lüks Mobilya Satıcıları E - Ticaret Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karabacak, Fataş Platinum Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Platin ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile biraraya geldi.

İş dünyasının sorunları Ekonomi Şurasına taşındı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Ekonomi Şurasında iş dünyasının sorunları ve beklentilerini açıkladı.

Başkan Arslan: 'Bölgemizde 60 milyon TL bir yatırım planlanmaktadır'

TRB1 illerinin önemli potansiyeller kaynakları arasında yer alan turizm, ihracat ve tarımın geliştirilmesini hedefleyen program kapsamında başarılı olan projelere 500 bin ile 2 milyon lira arasında faizsiz kredi verileceğini belirten Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, 'Krediler 6 ay geri ödemesiz olup, toplamda 30 ay vade ile geri ödenebilecektir. Toplamda 20 milyon desteğin sağlanacağı program ile bölgemizde 60 milyon TL bir yatırım planlanmaktadır' dedi.

Başkan Arslan'dan Adaylık Açıklaması!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, ilimizde günlük olarak yayın yapan Günışığı gazetesine verdiği röportajda adaylığı konusunda önemli açıklamalarda bulundu...

Başkan Arslan'ın Girişimleriyle Elazığ'da Yeni Bir Dönem Başlıyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın girişimleriyle ilimiz tarımına yüksek katma değer sağlamak ve şehrin sosyo-ekonomik kalkınmışlığına dinamik bir güç katmak hedefiyle Elazığ TSO öncülüğünde kurulan ELAGRO A.Ş. yatırım sürecini başlatıyor.

Başkan Arslan'ın Girişimleriyle Elazığ'a Yeni Bir Yatırım Daha!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın daveti üzerine ilimize gelen Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Elazığ'da yeni bir tekstil fabrikası açacaklarının müjesini verdi...

Başkan Arslan, İş Dünyasıyla Buluştu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan ve yönetimi, iş dünyasıyla bir araya geldi.

Elazığ TSO, iş dünyasıyla bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan ve yönetimi, iş dünyasıyla bir araya geldi.

Elazığ TSO Başkanı Arslan, 'Verdiğimiz mücadelenin haklılığı yüce Türk adaletinde bir kez daha tecelli bulmuştur'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, 'Bugün geldiğimiz noktada Ankara 13. İdare Mahkemesi esastan karara bağlayarak ihaleye ikinci kez iptal etmiştir. Verdiğimiz mücadelenin haklılığı yüce Türk Adaletinde bir kez daha tecelli bulmuştur. Davaya konu olan tüm itirazlarımız dava kararında yer almış ve haklılığımız bir kez daha tescillenmiştir' dedi.

ETSO Başkanı Arslan'dan Önemli Açıklamalar!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ Girişim Grubunun maden rezervi ihalesine katılmamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Arslan, İhaleye Girmeme Sebeplerini Açıklayacak!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, ihale süreci ile ilgili Elazığ Girişim Grubu adına önemli açıklamalarda bulunacak.

'Tehditlere Boyun Eğmeden Mücadelemize Devam Edeceğiz'

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Maden ilçesindeki maden sahasının ihale süreciyle ilgili olarak şahsı ve TSO hakkındaki ithamlara cevap vererek ; "Yapılan hiçbir saldırı ve tehdide boyun eğmeden mücadelemize devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz." dedi.

Maden'de Kritik Toplantısı

Elazığ'ın Maden ilçesinde bulunan Polimetal maden sahası ihalesiyle ilgili olarak yaşanan süreç ile ilgili Maden'de istişare toplantısı düzenlenecek.

'Elazığ Girişim Grubu Olarak Öncelikli Talebimiz Karşılanmıştır'

Elazığ Girişim Grubunun süreç yönetimi ve Elazığ kamuoyunda oluşan yüksek hassasiyet neticesinde Mapeg maden sahasının ihalesini ileri bir tarihe ertelendi. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan konuyla ilgili açıklama yaparak, “Elazığ girişim grubu olarak öncelikli talebimiz karşılanmıştır” dedi.

Elazığ TSO Başkanı Arslan: 'Elazığ hem jeopolitik konumu hem de avantajları bakımından yatırımlar açısından çok cazip bir şehir'

Elazığ'ın özellikle son yıllarda marka yatırımlarla dikkat çektiğini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, 'Elazığ hem jeopolitik konumu hem de avantajları bakımından yatırımlar açısından çok cazip bir şehir' dedi.

Kamu taahhüt sektörünün sorunları Türkiye gündemine taşındı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan'ın hafta içerisinde TOBB ve Elazığ Valiliğine sunduğu kamu taahhüt sektörü sorunları ve çözüm önerileri raporu, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'ye takdim edildi. Başkan Hisarcıklığlu sosyal medya paylaşımı ile konuyu kamuoyu ile paylaştı.

Başkan Arslan'dan Milletvekillerine Önemli Çağrı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, katıldığı TV canlı yayınında Elazığ Milletvekillerine çağrıda bulunarak Elazığ Girişim Grubu'na katılarak maden sahası için pay almaya davet etti.

ETSO, Kamu Taahhüt İçin Girişim Başlattı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, kamu taahhüt sektörü için girişim başlattıklarını belirtti.

'Stoklarımızda yeterli miktarda ayçiçek yağı bulunuyor'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Asilhan Arslan, stoklarda yeterli miktarda ayçiçek yağı bulunduğunu belirtti.

Elazığ TSO Başkanı Arslan: 'Bölgede yaklaşık 20 milyar dolar değerinde 35 milyon tonluk bakır rezervi var'

Elazığ'da MTA tarafından bulunan Cumhuriyet tarihinin en büyük bakır maden yatakları hakkında konuşan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, İçindeki diğer madenlerle birlikte buradaki 35 milyon tonluk yataktan yaklaşık 12 milyar dolarlık bir gelir hedeflenmekte. Devam eden sondajlarla birlikte başka yataklar da olacaktır dedi.

ETSO'da 42 Başlıkta 250 Faaliyet

TOBB Akreditasyon sürecinde öncelikle üyelere, Elazığ'da ile iş dünyasına değer üretmek ve bunu sürdürülebilir kılmak için gayret gösterdiklerini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, '42 ana başlıktaki 250 aksiyonumuzun her biri şehrimizin ve ticaretimizin gelişmesine odaklıdır' dedi.

Başkan Arslan'ın Girişimleri Ulusal Medyada da Büyük Ses Getirdi

Elazığ'ın Maden ilçesinde bulunan Maden Sahası alanıyla ilgili Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın verdiği mücadele ulusal basında da ses getirmeye başladı...

'Elazığ Tarihi Bir Süreç Yaşıyor'

Maden ilçesi bölgesindeki maden sahasıyla ilgili tüm alanda kamuoyunu bilgilendirdiklerini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, 'İhale tarihini vekillerimizin de araya girmesi ile 04 Nisan tarihine kadar uzatarak ihtiyaç duyduğumuz çok önemli bir zaman kazandık. Şimdi bu zamanı en iyi şekilde kullanıp ihale tarihine kadar hazır olmak istiyoruz. İlimiz için tarihi bir dönem noktası olan bu yatırımı şehrimize kazandırmak istiyoruz' dedi.

'Elazığ İçin Tarihi Fırsat'

Kovancılar İşadamları Derneği Başkanı (KİAD) Hanifi Bekirgil, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek gündemde olan maden rezervleriyle ilgili yaptığı açıklamada girişim grubunun Elazığ için tarihi fırsat olduğunu belirtti.

ETSO Başkanı Arslan: 'Üyelerimizin gıdadaki vergi indirimine uymasını istiyoruz'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, KDV indiriminin, temel gıda maddelerinde vatandaşlara rahat bir nefes aldıracağını belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın enflasyonla mücadele kampanyasına tüm üyelerin uymasını istediklerini söyledi.

Başkan Arslan Taşın Altına Gövdesini Koydu!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ’ın Maden ilçesinde bulunan zengin maden rezervi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Elazığ TSO Başkanı Arslan KGF Başkanı Özegen ile bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Kredi Garanti Fonu (KGF) Başkanı Erdoğan Özegen ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan destek paketi hakkında istişarelerde bulundu.

Elazığ'da Başkan Arslan Farkı!

Elazığ’ın ekonomide, sanayide, ticarette, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda daha ileri seviyelere ulaşması için yoğun gayret gösteren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, son üç yılda çizdiği başarılı grafikle şehir için umut oldu. 24 Ocak depreminde Elazığ’ın Afet Bölgesi kapsamına alınması için gösterdiği azim ve kararlılıkla Elazığ halkının gönlünde taht kuran Başkan Arslan, bu başarısıyla örnek bir yönetici profili ortaya koydu.

Elazığ TSO 138 yaşında

Tarihçiler ve oda profesyonellerince yapılan çalışmalar sonucunda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Elazığ TSO) kuruluş tarihinin 1884 olarak tescillendiğini belirten Başkan Asilhan Arslan, 'Kendi tarihine sahip çıkan odamız, geride bırakmış olduğu 138 yıllık birikim ve üstlendiği misyonla ilimizin sosyo-kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesi hususunda aynı kararlılık, heyecan ve azimle çalışmasına devam etmektedir' dedi.

Başkan Arslan'dan 'Maden Sahası' Açıklaması

Elazığ’ın Maden ilçesi yakınlarındaki bir bölgede tespit edilen zengin maden sahasının işletilmesiyle ilgili olarak ulusal ve yabancı bir çok firmanın çalışma yaptığı ve bu sahanın Elazığ firmaları tarafından işletilmesiyle ilgili olarak medya kuruluşlarında çıkan haberler üzerine Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan açıklama yaptı...