Chp Haberleri

Chp Haberleri

Kılıçdaroğlu'ndan Elazığlılara Teşekkür

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de yaptığı konuşmada “İzmir’den bütün Elazığlı hemşerilerime CHP’nin ve üyelerinin selamlarını, saygılarını gönderiyorum. Onlara yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu Elazığ'da Özeleştiri Yaptı

Elazığ'da vatandaşlara seslenen ve öz eleştiri yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Ankara'da oturduk, nutuklar attık 'bize oy verin' dedik. Siz de vermediniz, haklısınız' dedi.

Kılıçdaroğlu Elazığ'da Konuştu!

Elazığ'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısına katıldı.

‘Türkiye Güçlü Bir Ülke’

Elazığ'da okulun temel atma törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deprem oldu, insanlar hayatını kaybetti, binalar ve okullar yıkıldı. Ama Türkiye güçlü bir ülke. Türkiye yaralarını saran bir ülke dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Elazığ'da!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli programlara katılmak üzere Elazığ'a geldi.

Elazığ’da Afiş Polemiği Sürüyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un Kemal Kılıçdaroğlu'nun Elazığ ziyareti öncesi muhtelif yerlerdeki billboardlara astırılan afişlerle ilgili tepki gösterdiği paylaşımına, AK Parti ve MHP'den yanıt geldi.

Başkan Duran'dan AK Parti'ye Tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, Elazığ'da bazı billboardlara asılan afişlere tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu Bugün Elazığ'a Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Partisinin Gurup Toplantısını gerçekleştirmek ve İBB tarafından yaptırılacak olan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temel atma törenine katılmak amacıyla bugün Elazığ’a geliyor...

'Türkiye'nin Geleceği Tarımdır!'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şeker Fabrikası pancar alım kampanyası programına katılarak; "Çiftçi ve üreticinin desteklenmesi lazım. Bu bölgeninde, Türkiye'nin de geleceği tarımdır." dedi...

Başkan Sadak'tan Soyer'e Tepki!

Elazığ Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile CHP Parti Meclisi Üyesi Nevaf Bilek'in açıklamalarına sert tepki gösterdi...

'Diyarbakır Kadim Bir Şehrimizdir'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı, Parti Sözcüsü ve Grup Başkanvekili dışındaki kişilerce yapılan değerlendirmelerin bağlayacılığı ve kabul edilebilirliği olmadığını söyledi.

Duran, Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

Milletvekili Erol'dan Soru Önergesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’ kararıyla ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.

CHP'li Erol'un Kamuoyunda Yankı Uyandıran Konuşması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un 1995 Genel Seçimleri için yaptığı adaylık konuşması ortaya çıktı. Konuşmasında "kimseyi hedef almayacağız" sözleri kamuoyunda büyük yankı uyandırmış ve bu tavrını da hala koruduğunu gözler önüne sermiş oldu...

'50 Kişilik Listede Bir Tane CHP'li Yok'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, AK Parti'ye geçen CHP Elazığ eski il başkanı Mustafa Ünsal Karatepe ve beraberindeki 50 kişilik heyet ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Duran'dan İşkur'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Elazığ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Abdullah Balcı'yı ziyaret ederek, toplum yararına çalıştırma programında Elazığ merkez ve ilçelerine alınacak toplam 415 kişilik kontenjan hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Erol'dan Kınama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da terör örgütü tarafından 18 Ağustos 2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen bombalı saldırıyı kınayarak, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Milletvekili Erol, Maden'in Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Yıldızlar SSS Holding’e bağlı bakır işletmesinin atıklarından dolayı “doğal olmayan afet”e maruz kalan Maden’deki sorunları Enerji Bakan’ı Fatih Dönmez’in yanıtlaması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) soru önergesi verdi.

Özcan'dan Muharrem Ayı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 26. Dönem İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Muharrem Ayı dolayısıyla açıklama yaptı.

CHP'ye tepki gösteren Mevlüde teyze Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Elazığ'da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştü.

CHP'ye tepki gösteren Mevlüde Teyze: 'Herkes alıyor, yiyor hiç aç kalan yok dedim'

Önceki gün Elazığ'da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu, CHP'li heyet 'pahalılık var' dedi. Elimdekileri gösterdim, herkes alıyor yiyor hiç aç kalan yok dedim. Reis geldi biz bolluğa çıktık dedi.

CHP'ye Elazığ'da soğuk duş: 'Niye ortaya düşmüşsünüz'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile CHP 10 milletvekiliyle çarşıda bir araya gelen Elazığlı bir teyze, heyete tepki gösterdi. Ekonomisi konusu açılınca teyze, Ben zamanında hastanede yattığımda bir ilaç bulamıyordum. Şimdi benim eşim hastanede yatıyor; aynı 5 yıldızlı otel gibi. Yemeği, bakımı her şeyi var. Niye ortaya düşmüşsünüz' dedi.

Kılıçdaroğlu'nun Elazığ'a Geleceği Tarih Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 19 Eylül'de kurmaylarıyla beraber Elazığ'a geleceği ve 20 Eylül Salı günü ise grup toplantısını ilimizde yapacağı belirtildi...

CHP Heyeti Basın Mensuplarıyla Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak Başkanlığı'nda 10 CHP Milletvekilinin katılım sağladığı 'CHP Ekonomi Masası' Elazığ'da basın mensuplarıyla bir araya geldi.

CHP Heyeti Elazığ'da İş Dünyasıyla Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak Başkanlığı’nda 10 CHP Milletvekilinin katılım sağladığı ‘CHP Ekonomi Masası’ Elazığ’da sivil toplum kuruluşları ve iş dünyası ile bir araya geldi.

CHP Ekonomi Masası Elazığ'da

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

MHP'li Başkandan CHP'li İsme Övgü

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, konuk olduğu Kanal 23 Televizyonunda Arif Çakmak'ın hazırlayıp sunduğu Ayrıntı Programında CHP 26. Dönem İstanbul Milletvekili Ali Özcan ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak 'Ali Özcan, harbi gakgodur' dedi...

'Yüreğin Yetiyorsa Benimle Bahse Gir'

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Kanal 23 Televizyonunda Arif Çakmak'ın sunduğu canlı yayın programına katılarak CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a ''yüreğin yetiyorsa benimle bahse gir” dedi.

CHP Liderinden Elazığlı Öğrenciye Tebrik Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, LGS Birincisi Aykut Emir Usta'yı telefonla arayarak tebrik etti...

'Deprem Konutları 2020 Yılına Göre Fiyatlanmalı'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da yapılan deprem konutlarının 2020 yılına göre fiyatlanması gerektiğini belirtti.