Chp Haberleri

Chp Haberleri

Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na Yüklendi

CHP Genel Başkanının selin içinde sürüklenen bir kütüğe dönüştüğünü belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Eylemleriyle beslediği, fıtratıyla bilediği siyasi nefretini Türkiye'ye karşı silah gibi kullanmaya başlamıştır. PKK'ya kol kanat gerip arka çıkan Kılıçdaroğlu'dur. FETÖ'yü aklama sözü veren Kılıçdaroğlu'dur. Terörle mücadeleye karşı çıkan Kılıçdaroğlu'dur. Yalan üstüne yalan söyleyen Kılıçdaroğlu'dur. Bu Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP uçurumun kenarındadır' dedi.

CHP'li Başkandan MHP Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, 13 Kasım’da Elazığ’a gelecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ziyareti öncesi değerlendirmelerde bulundu.

CHP'den '41 Günde 41 Mahalle' Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanlığı tarafından, "41 Günde 41 Mahalle" ziyaretleri programı başlatılacak...

Milletvekili Erol'un Sorularına Cevap Geldi

Elazığ’da elektrik borcundan dolayı kesik olan abone sayısını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan’ı Fatih Dönmez’e soran CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a cevap geldi...

Erol, AK Partinin HDP Ziyaretini Eleştirdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Adalet Bakanı ve AK Parti Grup Başkan Vekilinin HDP’yi ziyaret etmesini eleştirdi...

CHP'li Özcan'dan Erol'a Sert Tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Eski Milletvekili Ali Özcan, geçtiğimiz günlerde CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a sert tepki göstererek, ön seçim kararını sadece Parti Meclisi’nin alabileceğini belirti...

Özcan'dan Esnaf Odalarına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 26. Dönem İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Elazığ'daki temasları kapsamında oda, sendika ve STK'lara ziyarette bulundu.

'Elazığ Değişime Hazır'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, "Yeni Bir Sabah" Programı sunucusu İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Gündeme ve Elâzığ'a dair soruları cevaplayan Erol, Elazığ'ın bu dönem değişime hazır olduğunu söyledi.

Yıldırım Hakkında Meclise Önerge!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım hakkında Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanıtlaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisine 3 sorudan oluşan soru önergesi verdi...

Kılıçdaroğlu'ndan Elazığlılara Teşekkür

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de yaptığı konuşmada “İzmir’den bütün Elazığlı hemşerilerime CHP’nin ve üyelerinin selamlarını, saygılarını gönderiyorum. Onlara yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu Elazığ'da Özeleştiri Yaptı

Elazığ'da vatandaşlara seslenen ve öz eleştiri yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Ankara'da oturduk, nutuklar attık 'bize oy verin' dedik. Siz de vermediniz, haklısınız' dedi.

Kılıçdaroğlu Elazığ'da Konuştu!

Elazığ'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısına katıldı.

‘Türkiye Güçlü Bir Ülke’

Elazığ'da okulun temel atma törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deprem oldu, insanlar hayatını kaybetti, binalar ve okullar yıkıldı. Ama Türkiye güçlü bir ülke. Türkiye yaralarını saran bir ülke dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Elazığ'da!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli programlara katılmak üzere Elazığ'a geldi.

Elazığ’da Afiş Polemiği Sürüyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un Kemal Kılıçdaroğlu'nun Elazığ ziyareti öncesi muhtelif yerlerdeki billboardlara astırılan afişlerle ilgili tepki gösterdiği paylaşımına, AK Parti ve MHP'den yanıt geldi.

Başkan Duran'dan AK Parti'ye Tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, Elazığ'da bazı billboardlara asılan afişlere tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu Bugün Elazığ'a Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Partisinin Gurup Toplantısını gerçekleştirmek ve İBB tarafından yaptırılacak olan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temel atma törenine katılmak amacıyla bugün Elazığ’a geliyor...

'Türkiye'nin Geleceği Tarımdır!'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şeker Fabrikası pancar alım kampanyası programına katılarak; "Çiftçi ve üreticinin desteklenmesi lazım. Bu bölgeninde, Türkiye'nin de geleceği tarımdır." dedi...

Başkan Sadak'tan Soyer'e Tepki!

Elazığ Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile CHP Parti Meclisi Üyesi Nevaf Bilek'in açıklamalarına sert tepki gösterdi...

'Diyarbakır Kadim Bir Şehrimizdir'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı, Parti Sözcüsü ve Grup Başkanvekili dışındaki kişilerce yapılan değerlendirmelerin bağlayacılığı ve kabul edilebilirliği olmadığını söyledi.

Duran, Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

Milletvekili Erol'dan Soru Önergesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’ kararıyla ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.

CHP'li Erol'un Kamuoyunda Yankı Uyandıran Konuşması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un 1995 Genel Seçimleri için yaptığı adaylık konuşması ortaya çıktı. Konuşmasında "kimseyi hedef almayacağız" sözleri kamuoyunda büyük yankı uyandırmış ve bu tavrını da hala koruduğunu gözler önüne sermiş oldu...

'50 Kişilik Listede Bir Tane CHP'li Yok'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, AK Parti'ye geçen CHP Elazığ eski il başkanı Mustafa Ünsal Karatepe ve beraberindeki 50 kişilik heyet ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Duran'dan İşkur'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Elazığ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Abdullah Balcı'yı ziyaret ederek, toplum yararına çalıştırma programında Elazığ merkez ve ilçelerine alınacak toplam 415 kişilik kontenjan hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Erol'dan Kınama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da terör örgütü tarafından 18 Ağustos 2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen bombalı saldırıyı kınayarak, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Milletvekili Erol, Maden'in Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Yıldızlar SSS Holding’e bağlı bakır işletmesinin atıklarından dolayı “doğal olmayan afet”e maruz kalan Maden’deki sorunları Enerji Bakan’ı Fatih Dönmez’in yanıtlaması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) soru önergesi verdi.

Özcan'dan Muharrem Ayı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 26. Dönem İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Muharrem Ayı dolayısıyla açıklama yaptı.

CHP'ye tepki gösteren Mevlüde teyze Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Elazığ'da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştü.

CHP'ye tepki gösteren Mevlüde Teyze: 'Herkes alıyor, yiyor hiç aç kalan yok dedim'

Önceki gün Elazığ'da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu, CHP'li heyet 'pahalılık var' dedi. Elimdekileri gösterdim, herkes alıyor yiyor hiç aç kalan yok dedim. Reis geldi biz bolluğa çıktık dedi.