Deva Partisi Haberleri

Deva Partisi Haberleri

DEVA Partisinden ELMİYAD'a ziyaret

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

Şahin'den ELMİYAD'a Ziyaret

Deva Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Şahin, Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği'ni (ELMİYAD) ziyaret etti.

DEVA Partililerden Yurtbaşı Ziyareti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ Kadın Çalışmaları Başkanlığı öncülüğünde DEVA Partisi İl Teşkilâtı, Yurtbaşı beldesini ziyaret etti.

DEVA Partisinden Kan Bağışı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanlığı topluca kan bağışında bulunularak, sosyal sorumluluk çalışması gerçekleştirildi.

Babacan'ın Elazığ Programı Sürüyor

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Elazığ'da partisinin Yazıkonak Belde Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

Babacan, Elazığ'a Geldi

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elâzığ’a geldi.

Babacan, Elazığ'a Geliyor

Eski, Başbakan Yardımcısı ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Elazığ'a gelecek...

'Bu Zararların Hesabı Sorulmalıdır'

DEVA Partisi İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal, Çayda Çıra Kavşağında İl Özel İdaresi arsası üzerine yapılan alışveriş merkezi ve konutlarla ilgili açıklama yaparak ; "İl Özel idaresi yetkilileri ve meclis üyeleri tarafından bu konuda derhal hukuki süreç başlatılmalı ve bu zararların hesabı sorulmalıdır" dedi.

DEVA Partisinden Esnaf Ziyaretleri

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ Teşkilatı, İmam Efendi Bulvarı'ndaki esnaflarla bir araya geldi...

DEVA'lı Kadınlar Saha Ziyaretlerini Sürdürüyor

DEVA Partisi Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı ilimizde bulunan esnafları ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi.

DEVA'lı Kadınlardan Mahalle Ziyareti

DEVA Partisi Elazığ Kadın Çalışmaları Başkanlığı ve teşkilat üyeleri, Cumhuriyet Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

DEVA Partisi Teşkilatından Sarıçubuk Köyüne Ziyaret

DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı, Sarıçubuk Köyü'nü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

'Milletvekilleri Yoğun Mesai Harcamalıdır'

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, bugün gerçekleşen maden ihalesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Bu aşamadan sonra, ihaleyi alan firmanın gerçekleştireceği yatırımların tamamını şehrimizde yapması yönüne, aktif girişimde bulunulmalı ve özellikle vekiller nezdinde yoğun mesai harcanmalıdır. " dedi.

'İhale İçeriği Yeniden Düzenlensin'

DEVA Partisi İl Başkanı Av. Mehmet Kangal Maden İlçesindeki maden rezervleri ile ilgili açıklama yaparak, 21 Nisan’da yapılacak olan ihalenin içeriğinin Elazığ’ın yararına olacak şekilde değiştirilmesini talep etti.

'Geçim Zorluğu Artık Dayanılamayacak Boyutta'

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ Teşkilatı, şehir genelinde kurulan semt pazarları yerlerini ziyaretleri kapsamında değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, geçim zorluğunun artık dayanılamayacak boyutlara ulaştığını belirtti.

Elazığ'da Elektrik Zamlarına Tepki!

DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı elektrik zamlarına tepki gösterdi.

'Deprem Sonrası Oluşan Sorunlar Giderilmeli'

DEVA Partisi İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal,24 Ocak 2020'de meydana gelen deprem sonrası yaşanan sorunların bir an evvel giderilmesi gerektiğini söyledi.

DEVA Partisinde İstifa!

DEVA Partisi Elazığ'ın Kovancılar İlçe Başkanı Adem Sağır, okuduğu şarkıda Hz. Adem ve Hz. Havva'ya hakaret ettiği iddia edilen Sezen Aksu'ya destek veren Genel Başkanları Ali Babacan'a tepki gösterip partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Başkan Kangal ve Ekibinden Kovancılar Çıkarması

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal ve teşkilat üyeleri Kovancılar ilçesini ziyaret etti...

Başkan Kangal'dan 'HES Projesini Durdurun' Çağrısı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, ilçe halkının yapımı devam eden HES Projesi nedeniyle, mağdur olduğunu ifade ederek projenin durdurulmasını istedi.

Başkan Kangal, 'Soruşturma Başlatılmalıdır'

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, Baskil ilçesinde bulunan Yatılı Bölge Okulu yıkım ihalesi hakkındaki iddialara ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.

Başkan Kangal'dan İşçi Alımlarına Tepki!

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, DSİ 9. Bölge Müdürlüğü’nün mülakat sınavı ile ilgili açıklama yaptı.

'Kanyonlarla İlgili Gerekli Adımlar Atılmamıştır'

DEVA Partisi İl Başkanı Kangal, kanyonlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan kangal açıklamasında, “Kanyonlar son zamanlarsa akıl almaz bir şekilde unutulmuştur” dedi.

Deva Partisi Sivrice'de Doğa Temizliği Yaptı

Deva Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Gölü kıyısında halk plajında kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirildi.

İl Başkanı Mehmet Kangal Tartışmalarla İlgili Açıklama Yaptı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal Elazığ Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantının ardından çıkan tartışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Kangal, Elazığlıların Bayramını Kutladı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı...

Başkan Kangal'dan 'Afet Bölgesi' Açıklaması!

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal, Rize’nin Afet Bölgesi ilan edilmesiyle ilgili açıklama yaparak “afet bölgesi ilan edilmeyen Elazığ’ın bir kez daha kendisini sahipsiz olarak nitelendirmesine sebep olmuştur” dedi.

Başkan Kangal Vatandaşları Dinledi

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal, kentsel dönüşüm nedeniyle evleri boşaltılması istenen Kızılay Mahalle sakinlerini dinledi.

DEVA Partisi'nden Ziraat Odasına Ziyaret

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Mehmet Kangal ve yönetimi, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Erdem’i ziyaret ederek, çiftçilerin yaşamış olduğu sıkıntıları ve talepleri dinledi.

Başkan Kangal'dan Sedat Peker Açıklaması

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, Sedat Peker’in Yayınlamış Olduğu Videolara Yönelik Açıklamalarda Bulundu.