Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Gürgöze'den Başkan Alan’a Ziyaret

AK Parti Elazığ Eski İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti.

Elazığ Sahipsiz Değil!

İlimizin başarılı gazetecilerinden Kanal 23 Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Arif Çakmak'ın sunduğu "Ayrıntı" programına konuk olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, "Sahipsiz Elazığ" söylemine sert tepki gösterdi.

Yiğido'lardan Başkan Alan'a Ziyaret

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti..

Elazığ, İhracat Rekoru Kırdı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2022 ihracat rakamlarını değerlendiren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Elazığ'ımızın tarihinin en büyük ihracat rakamına ulaştığını görüyoruz. Elazığ cumhuriyetimizin 100. yılında, 2022 yılında kırdığı ihracat rekorunu geliştirecektir dedi.

Başkan Alan Göreve Başladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yeni yönetimi ile birlikte görevine başladı.

ETSO'da Meclis Başkanı Belli Oldu!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni bir seçim heyecanını yaşanıyor. Bugün gerçekleştirilen seçimle başkan, meclis başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belli oldu.

ETSO Başkanı Belli Oldu!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimleri sona erdi…

ETSO’da Başkanlık Seçimi Heyecanı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (TSO) üyeleri, yeni başkan ve yönetimini belirlemek üzere sandık başına gitti.

Şekerdağ ve Ekibi Esnaf Gezisinde

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ ve ekibi Cuma Namazı sonrasında Kuyumcular Çarşısı ile Çarşı Mahallesi esnafını ziyaret etti.

Tüfenkçi Adaylıktan Çekildi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, 12 Kasım Cumartesi günü yapılacak ETSO seçimlerinde adaylıktan çekildiğini açıkladı...

'Elazığ İş Dünyası Feraset Sahibidir'

12 Kasım 2022 Cumartesi günü Koç İlköğretim Okulu'nda yapılacak olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 'Sarı Renk Oy Pusulasıyla' iddialı bir şekilde hazırlanan Elazığ TSO eski başkanlarından Ali Şekerdağ, seçimlerle ve projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şekerdağ'dan STK'lara Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor.

Şekerdağ Gezilerini Sürdürüyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor...

Alan, Ekibini Kamuoyuna Duyuracak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İdris Alan, 3 Kasım Perşembe günü grup adaylarını kamuoyuna tanıtacak.

Şekerdağ'dan Çakmakçı'ya ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı'yı ziyaret etti..

'Elazığ'ın Yeni Yüzlere İhtiyacı Var'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek, Elazığ'ın yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Şekerdağ, Ekibini Kamuoyuna Tanıttı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, düzenlediği basın toplantısıyla meslek komite üyelerini kamuoyuna tanıttı...

'Seçimlerde Hiç Kaybetmedik'

Geçmiş yıllarda iki kere Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) başkanlığı yaptığını hatırlatan Elazığ TSO başkan adayı Ali Şekerdağ, O kurumda altı kez üst üste seçime girdik ve kazandık. Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde hiç kaybetmedik. Çok başarılı bir şekilde bu seçimde de kazanacağımıza inanıyorum dedi.

Asil Başkan'dan Veda Mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçildiği günden bu yana şehrin menfaatlerini ön planda tutan ve ilimiz ekonomisinin gelişmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan Başkan Asilhan Arslan yayımladığı veda mesajında tüm Elazığlılara teşekkür etti...

Şekerdağ Adaylığını Açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı iş insanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

ETSO'da Seçim Tarihi Belli Oldu!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinin yapılacağı tarih belli oldu...

Başkan Arslan Aday Olmayacak!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın sağlık sorunları nedeniyle Kasım ayında gerçekleşecek olan seçimlerde aday olmayacağı kesinleşti...

Elazığ TSO 'ya Bir Belge Daha

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), 'Sıfır Atık Belgesi' almaya hak kazandı.

Seza Çimento ve Kanal Fırat'a Ödül

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası tarafından 'Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreninde ilimizin başarılı iş kadınlarından Yasemin Açık'ın yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğü Seza Çimento ve Kanal Fırat Televizyonuna iki ödül birden geldi...

Başkan Arslan, TOGG'u İnceledi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte yerli üretim olan TOGG'un Gemlik üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

Elazığ TSO Koşusu Yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası adına düzenlenen koşuyu Into isimli safkan kazandı.

ETSO'dan Mesleki Eğitim Dosyası

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), TOBB'da gerçekleştirilen Mesleki Eğitim Merkezleri İş Birliği Protokolü toplantısında hazırladığı 5 dosyayı sundu.

MOLERON Heyetinden ETSO'ya Ziyaret

MOLERON Lüks Mobilya Satıcıları E - Ticaret Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karabacak, Fataş Platinum Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Platin ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile biraraya geldi.

İş dünyasının sorunları Ekonomi Şurasına taşındı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Ekonomi Şurasında iş dünyasının sorunları ve beklentilerini açıkladı.

Başkan Arslan'dan Adaylık Açıklaması!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, ilimizde günlük olarak yayın yapan Günışığı gazetesine verdiği röportajda adaylığı konusunda önemli açıklamalarda bulundu...