Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Başkan Arslan, TOGG'u İnceledi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte yerli üretim olan TOGG'un Gemlik üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

Elazığ TSO Koşusu Yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası adına düzenlenen koşuyu Into isimli safkan kazandı.

ETSO'dan Mesleki Eğitim Dosyası

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), TOBB'da gerçekleştirilen Mesleki Eğitim Merkezleri İş Birliği Protokolü toplantısında hazırladığı 5 dosyayı sundu.

MOLERON Heyetinden ETSO'ya Ziyaret

MOLERON Lüks Mobilya Satıcıları E - Ticaret Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karabacak, Fataş Platinum Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Platin ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile biraraya geldi.

İş dünyasının sorunları Ekonomi Şurasına taşındı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Ekonomi Şurasında iş dünyasının sorunları ve beklentilerini açıkladı.

Başkan Arslan'dan Adaylık Açıklaması!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, ilimizde günlük olarak yayın yapan Günışığı gazetesine verdiği röportajda adaylığı konusunda önemli açıklamalarda bulundu...

Başkan Arslan'ın Girişimleriyle Elazığ'da Yeni Bir Dönem Başlıyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın girişimleriyle ilimiz tarımına yüksek katma değer sağlamak ve şehrin sosyo-ekonomik kalkınmışlığına dinamik bir güç katmak hedefiyle Elazığ TSO öncülüğünde kurulan ELAGRO A.Ş. yatırım sürecini başlatıyor.

Başkan Arslan'ın Girişimleriyle Elazığ'a Yeni Bir Yatırım Daha!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın daveti üzerine ilimize gelen Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Elazığ'da yeni bir tekstil fabrikası açacaklarının müjesini verdi...

İdris Alan, ETSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

İş İnsanı İdris Alan, düzenlediği basın toplantısında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinde başkanlığa talip olduğunu belirterek, "Allah nasip ederse yarım kalan işimizi almak için tekrar adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Başkan Arslan, İş Dünyasıyla Buluştu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan ve yönetimi, iş dünyasıyla bir araya geldi.

Elazığ TSO, iş dünyasıyla bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan ve yönetimi, iş dünyasıyla bir araya geldi.

Elazığ'da, Kırgızistan-Türkiye İş Fırsatları Toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) öncülüğünde Kırgızistan-Türkiye İş Fırsatları Toplantısı gerçekleşti.

Elazığ TSO Başkanı Arslan, 'Verdiğimiz mücadelenin haklılığı yüce Türk adaletinde bir kez daha tecelli bulmuştur'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, 'Bugün geldiğimiz noktada Ankara 13. İdare Mahkemesi esastan karara bağlayarak ihaleye ikinci kez iptal etmiştir. Verdiğimiz mücadelenin haklılığı yüce Türk Adaletinde bir kez daha tecelli bulmuştur. Davaya konu olan tüm itirazlarımız dava kararında yer almış ve haklılığımız bir kez daha tescillenmiştir' dedi.

ETSO Başkanı Arslan'dan Önemli Açıklamalar!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ Girişim Grubunun maden rezervi ihalesine katılmamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Arslan, İhaleye Girmeme Sebeplerini Açıklayacak!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, ihale süreci ile ilgili Elazığ Girişim Grubu adına önemli açıklamalarda bulunacak.

'Tehditlere Boyun Eğmeden Mücadelemize Devam Edeceğiz'

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Maden ilçesindeki maden sahasının ihale süreciyle ilgili olarak şahsı ve TSO hakkındaki ithamlara cevap vererek ; "Yapılan hiçbir saldırı ve tehdide boyun eğmeden mücadelemize devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz." dedi.

Maden Rezervi İçin Toplantı Düzenlendi

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'nin en büyük maden rezervinin bulunmasının ardından ilçedeki madenin işletilmesi adına Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Maden ilçesinde 'Polimetal maden sahası ihale süreci değerlendirme toplantısı' düzenlendi.

'Elazığ Girişim Grubu Olarak Öncelikli Talebimiz Karşılanmıştır'

Elazığ Girişim Grubunun süreç yönetimi ve Elazığ kamuoyunda oluşan yüksek hassasiyet neticesinde Mapeg maden sahasının ihalesini ileri bir tarihe ertelendi. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan konuyla ilgili açıklama yaparak, “Elazığ girişim grubu olarak öncelikli talebimiz karşılanmıştır” dedi.

Kamu taahhüt ve müteahhitlik sektörü istişare toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasına (Elazığ TSO) kayıtlı kamu taahhüt ve müteahhitlik sektörü temsilcileriyle sektörün sorun ile beklentileri konulu istişare toplantısı yapıldı.

Elazığ TSO Başkanı Arslan: 'Elazığ hem jeopolitik konumu hem de avantajları bakımından yatırımlar açısından çok cazip bir şehir'

Elazığ'ın özellikle son yıllarda marka yatırımlarla dikkat çektiğini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, 'Elazığ hem jeopolitik konumu hem de avantajları bakımından yatırımlar açısından çok cazip bir şehir' dedi.

Başkan Arslan'dan Milletvekillerine Önemli Çağrı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, katıldığı TV canlı yayınında Elazığ Milletvekillerine çağrıda bulunarak Elazığ Girişim Grubu'na katılarak maden sahası için pay almaya davet etti.

ETSO, Kamu Taahhüt İçin Girişim Başlattı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, kamu taahhüt sektörü için girişim başlattıklarını belirtti.

'Stoklarımızda yeterli miktarda ayçiçek yağı bulunuyor'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Asilhan Arslan, stoklarda yeterli miktarda ayçiçek yağı bulunduğunu belirtti.

Elazığ TSO Başkanı Arslan: 'Bölgede yaklaşık 20 milyar dolar değerinde 35 milyon tonluk bakır rezervi var'

Elazığ'da MTA tarafından bulunan Cumhuriyet tarihinin en büyük bakır maden yatakları hakkında konuşan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, İçindeki diğer madenlerle birlikte buradaki 35 milyon tonluk yataktan yaklaşık 12 milyar dolarlık bir gelir hedeflenmekte. Devam eden sondajlarla birlikte başka yataklar da olacaktır dedi.

ETSO'da 42 Başlıkta 250 Faaliyet

TOBB Akreditasyon sürecinde öncelikle üyelere, Elazığ'da ile iş dünyasına değer üretmek ve bunu sürdürülebilir kılmak için gayret gösterdiklerini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, '42 ana başlıktaki 250 aksiyonumuzun her biri şehrimizin ve ticaretimizin gelişmesine odaklıdır' dedi.

Başkan Arslan'ın Girişimleri Ulusal Medyada da Büyük Ses Getirdi

Elazığ'ın Maden ilçesinde bulunan Maden Sahası alanıyla ilgili Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın verdiği mücadele ulusal basında da ses getirmeye başladı...

'Elazığ Tarihi Bir Süreç Yaşıyor'

Maden ilçesi bölgesindeki maden sahasıyla ilgili tüm alanda kamuoyunu bilgilendirdiklerini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, 'İhale tarihini vekillerimizin de araya girmesi ile 04 Nisan tarihine kadar uzatarak ihtiyaç duyduğumuz çok önemli bir zaman kazandık. Şimdi bu zamanı en iyi şekilde kullanıp ihale tarihine kadar hazır olmak istiyoruz. İlimiz için tarihi bir dönem noktası olan bu yatırımı şehrimize kazandırmak istiyoruz' dedi.

'Elazığ İçin Tarihi Fırsat'

Kovancılar İşadamları Derneği Başkanı (KİAD) Hanifi Bekirgil, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek gündemde olan maden rezervleriyle ilgili yaptığı açıklamada girişim grubunun Elazığ için tarihi fırsat olduğunu belirtti.

Başkan Arslan, Maden Sahası İçin Hisse Bedelini Açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde oluşturulan Elazığ Girişim Grubu tarafından Elazığ'ın Maden İlçesindeki maden sahası ile ilgili ön talep toplanması işlemlerine yarın (16.02.2022 Çarşamba) başlanacak.

Aksu, Ankara'da Eğitimde Yaşanan Sorunları Dile Getirecek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Vekili ve Elazığ TSO 14 Meslek Komitesi Eğitim Sektörü Başkanı Veli Aksu, TOBB tarafından düzenlenecek olan sunumda eğitim sektörünün sorunları ve çözümlerini dile getirecek.