Elazığ Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Haberleri

Elazığ Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Haberleri

'Yerel Esnafımıza Sahip Çıkalım'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, 2022-2023 eğitim öğretim yılının açılışı öncesi Elazığlı vatandaşlara çağrıda bulunarak, okul alışverişlerini yerel esnaftan yapmalarını istedi...

'Küçük Esnaf İş Yapamaz Hale Geldi'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, küçük esnafın SGK primlerini ödeyemez hale geldiğini belirterek; ''Hükümetimizden sosyal güvenlik primlerinde indirim ve faizsiz kredi talep ediyoruz” dedi.

'Esnaflarımızı Zor Günler Bekliyor'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, yeni çıkan kararla basit usul mükellefi olan esnafların, gelire geçiş süreci başladığını ifade ederek bu kararın esnafları daha zora sokacağını belirtti.

En Başarılı Oda Başkanı Belli Oldu

Elazığ kamuoyunun yakından tanıdığı, ilimizin sevilen isimlerinden olan Elazığ Tuhafiyeciler Oda Başkanı Mitat Ulaş, en başarılı oda başkanı seçildi...

Ulaş Ailesinin Acı Günü

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ın kardeşi Vahap Ulaş hayatını kaybetti...

Başkan Ulaş'tan Esnaflara Hatırlatma!

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, kamu alacaklarının yapılandırılma başvuru tarihinin 31 Ağustos’ta sona ereceğini hatırlatarak başvuru yapmak isteyen esnaflarımızın başvurularını son güne bırakmamalarını istedi.

Başkan Ulaş'tan Mardin Ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Mardin'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

'Kısıtlamaların Esnetilmesi Esnafı Rahatlatacak'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarıyla pandemi kısıtlamalarının esnetilmesi esnafı rahatlatacağını ifade etti.

'Kredi Ödemeleri Ertelenmezse Olumsuz Sonuçlar Doğurur'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası esnaflara verilen kredilerin mutlaka ödemelerinin ertelenmesi gerektiğini ifade etti.

Tuhafiyeciler Odasından Anlamlı Yardım

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası üyeleri bayram öncesi 150 çocuğu ve 50 aileyi sevindirdi.

Esnaflara Ücretsiz Maske Dağıtıldı

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası, üyelerine ücretsiz maske dağıttı.

Başkan Ulaş Değerlendirmelerde Bulundu

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Esnafların zorlu bir süreçten geçtiğini ifade ederek bazı bankaların esnafları mağdur ettiğini söyledi.

Başkan Ulaş'tan Diyarbakır Çıkarması

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve beraberindeki heyet Diyarbakır’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Elazığ'daki STK Başkanları Ankara'ya Çıkarma Yaptı

Elazığ'da bulunan bir grup Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Ankara'ya çıkarma yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Başkan Ulaş'ın Acı Günü

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ın amcası Mehmet Ulaş vefat etti.

'Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Paran Elazığ’da Kalsın'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş yaptığı açıklamada, vatandaşların bayram alışverişlerini yerel esnaftan yaparak harcadıkları paranın Elazığ’da kalmasını istedi.

Tuhafiyeciler Odasından Bir Proje Daha!

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası tarafından yürütülecek “Teknoloji Odaklı Girişimciliğin Artırılması ve Yaygınlaştırılması” projesinin imza töreni gerçekleştirildi.

Başkan Ulaş'tan 'Asgari Ücret Desteği' Açıklaması

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, 2019 yılında uygulanacak Asgari Ücret Desteği ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Ulaş '2019 Yılından Çok Umutluyuz'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, 2018 yılının ekonomik anlamda zor geçtiğini ifade ederek 2019 yılından çok umutlu olduklarını söyledi.

Baskil Kaymakamından Ulaş'a Ziyaret

Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ı ziyaret etti.

İstihdama Büyük Katkı

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası ve İŞ-KUR işbirliğinde 98 kişi istihdam edildi.

İl Yöneticilerinden Baskil'e Ziyaret

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş öncülüğünde STK Başkanları ve Kurum Müdürleri ile birlikte Baskil ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

'Yerel esnafımıza sahip çıkalım'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek “Vatandaşlarımız öğrencilerinin ihtiyaçlarını yerel esnafımızdan yapsın, yerel esnafımıza sahip çıkmakta milli seferberliktir” dedi.

'AVM'ler, Yerel Esnafı Olumsuz Etkiliyor'

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş yaptığı açıklamada Elazığ’da gün geçtikçe artan ulusal AVM’lere tepki gösterdi.

Kurum Müdürleri ve STK Başkanlarından Çemişgezek Ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasının organizasyonuyla kurum müdürleri ve STK başkanları Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Ulaş'tan, Vali Kaldırım'a Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde kongresi yapılan, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mithat Ulaş ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a ziyarette bulundu.