Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Milletvekili Erol, Maden'in Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Yıldızlar SSS Holding’e bağlı bakır işletmesinin atıklarından dolayı “doğal olmayan afet”e maruz kalan Maden’deki sorunları Enerji Bakan’ı Fatih Dönmez’in yanıtlaması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) soru önergesi verdi.

CHP Heyeti Elazığ'da İş Dünyasıyla Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak Başkanlığı’nda 10 CHP Milletvekilinin katılım sağladığı ‘CHP Ekonomi Masası’ Elazığ’da sivil toplum kuruluşları ve iş dünyası ile bir araya geldi.

'Yüreğin Yetiyorsa Benimle Bahse Gir'

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Kanal 23 Televizyonunda Arif Çakmak'ın sunduğu canlı yayın programına katılarak CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a ''yüreğin yetiyorsa benimle bahse gir” dedi.

'Deprem Konutları 2020 Yılına Göre Fiyatlanmalı'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da yapılan deprem konutlarının 2020 yılına göre fiyatlanması gerektiğini belirtti.

'Yeniden Refah Partisinin Ciddi Bir Karşılığı Var'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti'den kopan seçmenin Yeniden Refah Partisi'ne gittiğini iddia etti.

Başkan Karakuş'tan Erol'a 'Samimiyetsiz Siyasetçi' Tepkisi!

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un samimiyetsiz olduğunu iddia ederek, "Elazığ’da gezip devlet, vatan ve millet vurgusu yapan Gürsel Erol’un devlete katil diyen bir kimseyi savunması, devlete katil diyen birine mahkemece verilen cezayı yok hükmünde sayması sayın vekilin samimiyetsizliğini, Elazığlı hemşerilerimizin devlet ve vatan sevgisini kullanarak siyaset yaptığını açıkça göstermektedir” dedi.

Milletvekili Bulut'tan CHP'li Erol'a Tokat Gibi Cevap!

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına sert cevaplar vererek; "Bizim kursağımızdan haram geçmedi, geçmez. Haramzade görmek istiyorsan git sözde restore ettiğin “Harput Kalesine” bak. Dökülen Harput Kalesinin yıkılan duvarlarında, sahte dolgu ve sıvalarında aradığın harazamzadeyi göreceksin. " dedi.

'Elazığ'ın Sahibi Elazığlılardır'

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, dün ilimizde yaşanan sel felaketiyle ilgili açıklamalarda bulunan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a cevap vererek; "Acizlik ifade eden “sahipsizlik” söylemine yeniden sarılan CHP’li Milletvekilinin şunu unutmamasını istiyorum; “Elazığ’ın sahibi Elazığlılardır. Yani bizleriz!” dedi.

Milletvekili Erol'dan eski vekil Öztürk'e bayram telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk'ü arayarak bayramını kutladı.

Erol, Maden İhalesi İle İlgili Kılıçdaroğlu’na Bilgi Verdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesinde bulunan ve cumhuriyet tarihinin en büyük rezervi olduğu belirtilen maden rezervinin gerçekleştirilen ihalesi ile ilgili genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi.

'Elazığ'da AK Parti'nin 4 Milletvekili 1'e Düşer'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM'de yaptığı değerlendirmede "Bakın, ilimizin 5 milletvekili var, siz bizi böyle boşa alın, Elâzığ'ı adam yerine koymayın, ‘Bildiğimizi yaparız’ deyin, bakın Elâzığ ne yapacak. AK Parti'nin 4 dört milletvekili 1'e düşecek" dedi.

Milletvekili Erol, Ukrayna Büyükelçisi İle Görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ukrayna Ankara Büyükelçisi Vasyl Bodnar ile görüştü.

Milletvekili Erol, İkinci Kez Koronavirüse Yakalandı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ikinci kez Covid-19 ‘a yakalandı.

Milletvekili Erol'a Elazığ'a Geldi

Rahatsızlığı nedeni ile uzun bir süre Elazığ’dan ve siyasetten kısmen de olsa uzak kalan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tedavisi tamamlanmasının ardından Elazığ'a geldi.

CHP'li Erol, TBMM'de Maden Rezervi İle İlgili Açıklamlarda Bulundu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesinde bulunan maden sahasının ihalesiyle ilgili hazırlanan şartnamenin, ihalenin yapılmasına uygun olmadığını belirterek, 'ihalenin şeffaf yapılmayacağı konusunda tereddütlerimiz var.' dedi.

CHP'li Erol, Osman Paşanın Kabrini Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, helikopter kazasında şehit olan 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş'ın kabrini ziyaret ederek dua okudu.

CHP'li Erol: 'Maden'deki rezervler Türkiye'deki en büyük rezervlerdir'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesindeki Kısabekir bölgesi olarak adlandırılan sahada MTA'nın yaklaşık 1 yıldır yaptığı sondajlarda bulunan altın, bakır, kobalt, kurşun, çinko ve demir madenleri rezervinin Türkiye'deki en büyük rezervler olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol'dan şehit Göl'ün annesine telefon

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Mardin'de el yapımı patlayıcının infilak etmesi nedeniyle şehit olan Elazığlı Coşkun Göl'ün annesi Hüsna Göl'ü arayarak görüntülü görüştü.

Milletvekili Erol, Şehit Fethi Sekin'i Kabrinde Andı

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şehadetinin 5'inci yılında Fethi Sekin'i mezarı başında andı.

Diyarbakır Annelerinden Erol'a Geçmiş Olsun Telefonu

Terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan aileler, prostat kanseri teşhisi konulan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekili Erol Siyasete Ara Veriyor

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kansere yakalandığı ve tedavi sonrasına kadar siyasete ara vereceğini açıkladı.

Milletvekili Erol'dan, Ahsen'e Tebrik Telefonu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tayland'ta düzenlenen Muaythai Dünya Şampiyonasında dünya 3'üncüsü olan Ahsen Duran'ı telefonla arayarak tebrik etti.

Kılıçdaroğlu’ndan Gülbay'a Başsağlığı Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, oğlunun hayatını kaybetmesi nedeni ile önceki dönem İl Başkanı Ethem Gülbay'ı arayarak taziyelerini iletti.

Milletvekili Erol, Elazığ'ın Sorunlarını Anlattı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını ve vatandaşların merak ettiklerini İçişleri Bakanlığı Plan Bütçe Komisyonunda Bakan Süleyman Soylu' ya anlattı.

'Pertek Köprüsü Acilen Yapılmalıdır'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmada Pertek Köprüsünü gündeme getirerek köprüye acil ihtiyaç var dedi...

Sizce Kim Haklı?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım yeni bir tartışmaya yol açtı...

Milletvekili Erol, Bütçe Görüşmesinde Maden İlçesini Gündeme Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Plan ve Bütçe Komisyonu’nun da söz alarak Maden ilçesini gündeme taşıdı...

CHP'li İmamoğlu Elazığ'da!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Elazığ'a geldi.

Elazığ Heyetinden Kılıçdaroğlu'na Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve CHP ELAZIĞ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti.

'Elazığ'da Mağduriyetler Devam Ediyor'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM Genel Kurulunda, depreme karşı alınabilecek önlemlerin ve depremlerin zararlarının en aza indirilmesi için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan meclis araştırması komisyonunun raporu görüşmelerinde söz alarak Elazığ’da depremden kaynaklı mağduriyetlerin halen devam etiğini belirti...