Hüda Par Haberleri

Hüda Par Haberleri

HÜDA-PAR Köy Ziyaretlerinde

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcıları Hasan Şahin ve Avukat Mahmut Şahin, Elazığ İl Başkanı ve beraberindeki heyetle birlikte Halkalı ve Çakmakkaya Köyünü ziyaret ettiler...

HÜDA-PAR Gençliğinden Palu Gezisi

HÜDA PAR Elazığ Gençlik Kolları il ve ilçe teşkilatları ile birlikte Palu’da etkinlik düzenledi.

HÜDA-PAR Saldırıları Kınadı

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanlığı tarafından Siyonist işgal rejiminin Mescid-i Aksa’ya ve Müslümanlara karşı gerçekleştirdiği saldırılar düzenlenen basın açıklaması ile kınandı.

Başkan Kavaklı’dan Festival Tepkisi

HÜDA PAR İl Başkanı Yasin Kavaklı, ilimizde yapılan festivallere tepki göstererek; ''Festivaller amacının dışına çıkartılmamalı, halkın maddi ve manevi değerlerini birlikte tanıtmalı ve korumalıdır'' dedi.

Hüda-Par Teşkilatı Kovancılar'da!

Kovancılar ilçesine bağlı Karınca köyü ve ilçe esnafını kapsayan ziyareti sonrası konuşan HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı, köylülerin su sorunundan, esnafın da zamlar konusundan şikâyetçi olduğunu aktardı.

'Elazığ'da Eğitim Büyük Sorun Haline Geldi'

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı, Elazığ’da depremin ardından yıkılan veya güçlendirme yapılması planlanan okulların zamanında yapılmasının Eğitim için bir darbe olduğunu belirtti.

İl Başkanı Yasin Kavaklı 'Tedbir Alınmalı'

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı fiyat artışları, yüz yüze eğitimde uygulanacak tedbirler ve televizyonlarda yayınlanan bazı programların içeriklerinin toplum ahlakına uygun olmadığına dair basın açıklamasında bulundu.

HÜDA-PAR Yönetiminde 3 Elazığlı İsim Yer Aldı

HÜDA PAR 4. Olağan Büyük Kongresi Ankara'da gerçekleşti..

Elazığ’da Siyaset Kulisleri Hareketlendi!

Bazı Siyasi Parti Genel Başkanlarının erken seçim çağrısı yapması ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de siyaset kulislerini hareketlendirmeye başladı.

HÜDA-PAR İsrail'in Saldırılarını Protesto Etti

HÜDA Par Elazığ il teşkilatı tarafından İsrail devletinin Filistin’e yaptığı hain saldırıyı protesto etti.

Başkan Kavaklı 'Filistinli Kardeşlerimize Selam Olsun'

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı terör şebekesi siyonist çetenin, nihai emeli olan Mescid-i Aksa’yı tamamen işgal etmek için fırsat kolladığını ve bu yüzden saldırılarını arttırdığını belirterek kamuoyuna açıklamalarda bulundu.

'Tam Kapanma Ağır Mağduriyetler Oluşturuyor'

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı yaptığı yazılı açıklamada,' IMF'nin yayımladığı ve dünya çapındaki ülkelerin pandemi destek oranlarını gösteren rapora göre Türkiye, halka yönelik destek harcamaları sıralamasında %1,5 oranla en düşük bantta yer almaktadır. Türkiye'nin yapmış olduğu destek harcamalarının büyük çoğunluğunun şirketlere yönelik olduğu görülmekte ve az gelişmiş ülkelerden dahi daha vahim bir tablo içerisinde yer almaktadır.'dedi.

Başkan Şerifoğulları Hüda Par İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı’yı parti binasında, beraberindeki heyetle birlikte ziyaret etti.

'Asgari Ücret Tanımı Değişmelidir'

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı asgari ücret ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Başkan Kavaklı Esnafın Desteklenmesini İstedi!

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı İş yeri kapalı olan ya da kısıtlamalarla işlerinde durgunluk yaşayan esnafın desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Hüda-Par'dan Fransa Cumhurbaşkanına Tepki

HÜDA-PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı ve yönetim kurulu üyeleri, İslam’ı hedef alan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a tepki gösterdi.

HÜDA PAR, Yasin Börü İçin Seslendi

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı, 2014 yılında yaşanan ve tarihe “6-8 Ekim Olayları” olarak kaydedilen katliamın yıldönümünde yazılı açıklamada bulundu.

Başkan Demir Güven Tazeledi

HÜDA - PAR Elazığ Merkez ilçesi 3. olağan kongresi gerçekleştirildi.

Başkan Kavaklı Tepki Gösterdi

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı, ekilebilir arazilerin üretime katılması için 21 İl için verilen %75 hibeli tohum desteğinde, Elazığ`ın yer almamasına tepki gösterdi.

HÜDA-PAR; 'Madenliler Güvence Bekliyor'

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı, “Maden ilçemizin 510 konut ve işyeri taşıma işlemi her geçen gün problemleşiyor. Yapılan araştırma raporunda heyelan riski olduğu için taşımayı mecbur kılıyor, fakat taşınma işlemi tıkanık” dedi.