Istanbul Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Istanbul Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Okulun Temelini Kılıçdaroğlu Atacak

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Elazığ'da inşaa edilecek olan okulun temel atma törenine katılacak.

CHP'li İmamoğlu Elazığ'a Geliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ’a geliyor...

İftiralar Ellerinde Patladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar’ın mütevelli heyeti başkanı olduğu T3 Vakfı’na 41,1 milyon lira para aktardığı iddiasının asılsız olduğu mahkeme kararıyla tescillendi. İddianın sahibi Yeniçağ gazetesi köşe yazarı Orhan Uğuroğlu T3 Vakfı’na 15 bin lira tazminat ödeyecek.

Depremde 3 Milyon Kişi Etkilenecek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat, şehirde olası bir depremde 200 bin binanın orta ve ağır hasar almasının beklendiğini, bunun da 3 milyon insanı etkileyebileceğini söyledi.

Kadir Topbaş Hayatını Kaybetti!

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin eski başkanı Kadir Topbaş, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

CHP Elazığ Teşkilatından İmamoğlu'na Destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Örgütü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına destek olmak için İstanbul'a gitti.

Şerifoğulları'ndan, Binali Yıldırım'a Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İstanbul'daki Elazığlılarla biraraya gelerek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için destek istedi.

CHP'lilerden İmamoğlu'na Destek

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı mazbatası iptal edilen Ekrem İmamoğlu için bağış kampanyası başlatan CHP’ye bir destekte Elazığ’daki CHP’lilerden geldi.

İşadamı Gören Cumhur İttifakına destek turunda

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatyalı iş adamı İzzet Gören, 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesinde Malatyalılarla buluşarak destek istiyor.

İşadamı Gören, Cumhur ittifakı için destek turunda

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Malatyalı İş Adamı İzzet Gören, 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesinde Malatyalılarla buluşarak destek istiyor.

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ‘Kristal Baret Ödülü’

İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye'nin en prestijli ödülü olarak tanımlanan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen Kristal Baret Ödülleri sahiplerini buldu. Kamu ve özel sektör dalında Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ödüle layık görüldü.