Iyi Parti Haberleri

Iyi Parti Haberleri

İYİ Parti Keban İlçe Kongresi Yapıldı

İYİ Parti Keban ilçe kongresi gerçekleşti. Kongrede Başkanlığa Ramazan Arslan seçildi.

'Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak'

İYİ Parti Karakoçan ve Palu İlçe Kongrelerine katılan Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, İYİ Parti’nin siyaset sahnesine çıktığı günden beri ‘Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak’ hedefiyle çalışmalarını yürüttüğünü ifade etti...

'Elazığ Yine Yok Sayıldı'

İYİ Parti Milletvekili aday adayı ve iş insanı Yüksel Ercan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan TOKİ tarafından hayata geçirilecek “ilk evim ilk işyerim” projesinde Elazığ’ın yer almamasının büyük bir eksiklik olduğunu ifade etti.

Vatandaş Derti, Esnaf Sıkıntılı!

İYİ Parti Elazığ il teşkilatı esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi. Esnafın halinin içler acısı olduğunu gören teşkilat mensupları İYİ Parti iktidarında esnaf ve vatandaşın dar boğazdan kurtulacağını ifade etti.

Akşener'e Elazığlı Danışman Atandı

MHP Elazığ Eski Milletvekili adaylarından ve Elazığ Barosuna kayıtlı avukatlardan olan Avukat Veysel Esen, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in danışmanlığı görevine getirildi.

'Hükümet Biran Önce Önlem Almalı'

Otomobil sektöründe faaliyet gösteren başarılı iş insanı ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, son dönemlerde yaşanan ölümlü trafik kazalarının sebebine dikkat çekti…

Parti Binasını Soyan Hırsızlar Tutuklandı

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde İYİ Parti İlçe Başkanlığı binasına girerek hırsızlık yapan 2 şüpheli tutuklandı.

İYİ Parti İlçe Binasında Hırsızlık

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde İYİ Parti ilçe binasına giren hırsız, bilgisayarı çaldı.

İYİ Partili Ercan’dan Sanayi Sitesi Açıklaması

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı ve İş İnsanı Yüksel Ercan, ilimizde kurulacak olan Yeni Sanayi Sitesi alanıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

'Elazığ'da Birinci Parti Olacağız'

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, geçtiğimiz günlerde bir anket firması tarafından açıklanan “Siyasi Eğilimler Araştırması: Elazığ Örneği” başlıklı anket sonuçlarını değerlendirerek, partilerinin Elazığ'da birinci parti olacağını belirtti.

İYİ Parti'nin Elazığ'daki En İddialı Adayından Önemli Açıklamalar!

İYİ Parti’nin Elazığ’daki en iddialı milletvekili aday adayı olan, başarılı iş insanı Yüksel Ercan, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunarak; ''İyi bir Türkiye için varız. İyi bir Türkiye için buradayız. İyi bir Türkiye için yanınızdayız. İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz.” dedi.

İYİ Parti Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler ve teşkilat mensupları şehir merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Gürgözeler, Akşener İle Biraraya Geldi

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

'Elazığ, Siyaseten İyi Yönetilmiyor'

Elazığlı İş İnsanı ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Kanal Fırat’ta yayınlanan Furkan Dilaver’in sunduğu Son Baskı Programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, Elazığ'ın siyaseten iyi yönetilmediğini ifade etti.

İYİ Partili Ercan, Elazığ'ın Sorunlarını Ankara'ya Taşıdı

Başarılı İş insanı ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili aday adayı Yüksel Ercan, ilimizin sorunları ve bunların çözümü ile ilgili hazırladığı dosyayı İYİ Parti Genel Merkezine sundu...

İYİ Parti Teşkilatından Arıcak Ziyareti

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler ve yönetim kurulu üyeleri, Arıcaklı esnafların sorunlarını dinleyip, ilçede birtakım temaslarda bulundu.

'Çiftçi Özgüvenini Kaybetti'

Elazığlı İş İnsanı ve İYİ Parti Elazığ milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, mazot fiyatları ve girdi maliyetlerindeki artış nedeniyle çiftçilerin üretim yapamaz duruma geldiğini belirterek, bu durumun hem vatandaşa, hem ülke ekonomisine olumsuz yansımaya devam edeceğini söyledi.

Başkan Kahvecioğlu, Akşener'le Biraraya Geldi

İYİ Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Kahvecioğlu, Ankara'da düzenlenen programda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le biraraya geldi.

Başkan Gürgözeler, İlçe Ziyaretlerine Başladı

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, Maden ve Sivrice ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

'Yeni Seçim Kanunu Cumhur İttifakının Sonu Olacak'

İş İnsanı ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Cumhur ittifağı tarafından meclise getirilen yeni seçim sistemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti'den Oda Başkanlarına Ziyaret

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler ve yönetim kurulu üyeleri, ilimizde bulunan oda başkanlarını ziyaret etti.

İş İnsanı Ercan’dan ELMİYAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Elazığlı iş insanı ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili aday adayı Yüksel Ercan, kısa süre önce kurulan Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği'ne (ELMİYAD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

'Yapılan Bu Uygulama Kamu Vicdanını Yaralamıştır'

Elazığ Valiliğine istisnai kadro ile özel kalem atamasına tepki gösteren İyi Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, yapılan uygulamanın kamu vicdanını yaraladığını ifade etti.

İYİ Parti Teşkilatı Basınla Biraraya Geldi

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler ve teşkilatı basın mensuplarıyla bir araya geldi...

İYİ Partili Gürgözeler Listesini Açıkladı!

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, yeni yönetim kurulu üyeleri listesini açıkladı...

İYİ Parti Elazığ Teşkilatı Yönetim Kurulunu Oluşturdu

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, yeni yönetim kurulunu oluşturarak partisinin genel merkez onayına sundu.

İYİ Parti MYK'da Elazığlı Burak Özgül Damgası!

İYİ Parti Elazığ Eski Gençlik Kolları Başkanı, hemşehrimiz Burak Özgül, İYİ Parti MYK’da görev aldı...

'Millet İttifakını Özel Ahlak Eğitiminden Geçirmek Lazım'

Vatan hainlerinin oyununa gelinmemesi gerektiğini dile getiren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kılıçdaroğlu, kalkıyor bir el hareketi yapıyor. Arkasından İYİ Parti Milletvekili, bize tazminat meselesinden el hareketi yapıyor. Öbür taraftan Lütfü Türkan Bingöl'de bir şehit kardeşimize ağza alınmayacak küfürlerde bulunuyor. Bunu savunmak için Meral Akşener Meclis çatısında bayan parti lideri olarak 'yavşaklar' diyor. Millet ittifakını 6 ay veya 12 ay boyunca özel ahlak eğitiminden geçirmek lazım dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Değişti

İYİ Parti Genel Merkezi, Elazığ İl Başkanı, İl Yönetimi ve 9 ilçe başkanlığını fesih etti.

İYİ Parti'de Kahvecioğlu Dönemi

İYİ Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Burak Özgül görevini Mehmet Ali Kahvecioğlu’na devretti.