Keban Belediye Başkanı Haberleri

Keban Belediye Başkanı Haberleri

Başkan Atlı, Memuriyetten Atıldı mı Yoksa İstifa mı Etti? İşte Yanıtı!

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, 28 Şubat postmodern darbe sürecinde memuriyetten ihraç mı edildi, görevinden istifa mı etti? Sosyal medyada gündem olan bu soruya Başkan Fethiye Atlı, ELMİYAD'da Bunu Konuşalım programında belgelerle cevap verdi.

Başkan Atlı, ELMİYAD'ın Konuğu Olacak

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazetecileri Derneği tarafından hazırlanan 'Elmiyad'la Bunu Konuşalım' programının konuğu Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı olacak.

28 Şubat mağduru olan Türkiye'nin ilk başörtülü Belediye Başkanı Fethiye Atlı o süreci anlattı

28 Şubat mağduru 7 yıllık Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Başörtü hiçbir zaman kaos olmadı, şu anda başörtümüzle hizmet ediyoruz. Hem bu dünyada hem de ahirette haklarımı helal etmeyeceğim. Belki timsah gözyaşları döküyor diyecekler ama sıkıntıları biz yaşadık' dedi.

ELMİYAD'da Bu Ay '28 Şubat' Konuşulacak

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) tarafından hazırlanan 'Elmiyad'la Bunu Konuşalım' programının konuğu Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı olacak.

'28 Şubat Darbesinde Beni Mağdur Eden Kimseye Hakkımı Helal Etmiyorum'

28 Şubat mağduru olan ve başörtülü olması nedeniyle o dönem farklı mazeretlere memurluktan atılan Fethiye Atlı, Elazığ'ın Keban ilçesinde 2 dönemdir belediye başkanlığı yapıyor. Atlı, “Ben hakkımı helal etmiyorum. Hem bu dünyada hem de ahirette etmiyorum. Benim hakkımı Rabbim onların burnundan fitil fitil getirsin” dedi

Keban Belediye Başkanı 28 Şubat Sürecinde Yaşananları Anlattı

28 Şubat Mağduru Olan Fethiye Atlı, O Dönem Yaşananları Anlattı.

Başkan Atlı, Koronavirüse Yakalandı

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, koronavirüse yakalandı.