Muharrem Ince Haberleri

Muharrem Ince Haberleri

İnce'nin Partisinin İlk Sloganı Belli Oldu!

CHP'den ayrılarak Memleket Hareketi'ni başlatan ardından parti için çalışmalara hız veren Muharrem İnce, katıldığı bir televizyon programında ilk sloganlarını açıkladı.

İnce, CHP'den İstifa Etti!

Muharrem İnce, CHP'den istifa ettiğini açıkladı...

CHP'den İnce Kopuş!

Üç istifayla sarsılan CHP'de, bazı vekil ve belediye başkanları da yol ayrımında... İnce’nin partideki ‘küskünler’e de teklif götüreceği konuşuluyor.

Partim Arkamda Durmadı!

Günler öncesinden açıklama yapacağını duyurarak siyasi kulisleri hareketlendiren Muharrem İnce, kameralar karşısına geçti.

İnce Geri Adım Atmadı!

Muharrem İnce’nin CHP’den ayrılarak yeni parti kuracağı tartışmaları siyaset gündemindeki yerini koruyor.

İnce, Eteğindeki Taşları Dökecek!

CHP'nin 37. Olağan Kurultayının ardından parti ile köprüleri atan ve parti mi kuracağı, yoksa partisiz bir ‘hareket’ mi başlatacağı netleşmeyen Muharrem İnce, yarın eteğindeki taşları dökecek. İnce, dün Ankara’ya doğru yola çıkarken yaptığı açıklamada "Ankara'ya gidiyorum. Perşembe sabahı açıklama yapacağım. Perşembeye kadar bekleyin" dedi.

Kılıçdaroğlu 'Susun' Dedi!

Ayasofya için “Açıklama yapmayın, tartışmaya girmeyin” talimatı veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce konusunda aynı tavrı takındı.

Hazırlıklar Tamam!

Muharrem İnce’nin ana hedefinin Cumhurbaşkanlığı olduğu ve adaylığını, partisini kurmasının ardından açıklayacağı belirtiliyor.

CHP Kaynıyor!

CHP’nin eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin yakın çevresine yeni bir parti kuracağını açıklamasının ardından parti içinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

İnce'den Kılıçdaroğlu'na Sert Sözler!

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi.

Muharrem İnce Tam Yol İlerliyor

İnce’nin kurmayı planladığı partinin, mevcut ittifaklarda yer almayacağı, HDP/Kandil eksenine de mesafeli duracağı konuşuluyor.

Muharrem İnce Partimi Kuruyor?

Son cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin yeni bir parti kurma hazırlığı içinde olduğu iddiaları yeni bir boyut kazandı.

MHP’li Fendoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Adayı İnce’ye sert tepki

MHP Malatya milletvekili adayı Mehmet Celal Fendoğlu, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin '2'nci Ordu Komutanı Metin Temel'in apoletlerini sökeceğim' açıklamasına tepki göstererek, Ben kendisini Yalova'ya kaymakam bile yapmazdım dedi.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Elazığ’da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 24'üne kadar herkes 3 kişiyi ikna edecek. İşimiz bitti mi hayır. Akşam üzeri sandıklar açılırken tekrar orada bulunacağız. Sandıklar açıldı seçim bitti seçim kuruluna gidiyor, oraya gideceksiniz. İl seçim kuruluna gittiniz işiniz bitti mi hayır benim işim başlıyor. Ben Pazar günü oyumu kullanacağım, Ankara'ya gideceğim YSK'nın önüne dedi.

İnce, Şehit Sekin’in kaza geçiren babasını ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, İzmir'de kahramanca mücadele edip şehit düşen Polis Memuru Fethi Sekin'in, kaza geçiren babasını hastanede ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Tunceli’de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce;Ben hemşeriniz Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşısına aday oldum, rakip oldum, çıktım yenildim, bir daha çıktım bir daha yenildim. Şimdi ama bugün Cumhurbaşkanı adayıyım. İşte bizim bu hukukumuzu Erdoğan anlayamazdedi.

Bakan Tüfenkci’den İnce’ye tütün cevabı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Malatya mitinginde AK Parti'nin Adıyaman ve Malatya tütününü yok ettiği sözlerine cevap verdi. Tüfenkci, Biz kooperatifleşmeyi getiriyoruz. Kooperatifler eliyle tütün kıyımlarını ve tütün ticaretini yasal hale getiriyoruz. Kendisi AK Parti'nin tütünde neler yaptığını zahmet edip okumuyor bile dedi.

2. Ordu Komutanlığının bulunduğu Malatya’dan Muharrem İnce’ye tepki

2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel'in apoletlerini sökeceğini söyleyen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye 2. Ordu Komutanlığının bulunduğu Malatya'dan tepki geldi.

Bakan Tüfenkci’den Muharrem İnce’ye tepki

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel hakkındaki açıklamalarına ilişkin, Sen ancak rüyanda görürsün iktidar olmayı, başkomutan olmayı. Onun için değil apoletlerini sökmeyi düğmesine bile el uzatamazsın çünkü o milletin bağrından çıkmış ordunun komutanı dedi.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Malatya’da

MALATYA (İHA) – CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Malatya'da düzenlenen mitinge katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Senin genel başkanın yalancı diye sen de yalancı olmaya mecbur musun"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce'ye Pensilvanya polemiğiyle ilgili dava açtığını söyleyerek, Senin genel başkanın yalancı diye sen de yalancı olmaya mecbursun dedi.

Bakan Tüfenkci’den CHP’ye "Kanal İstanbul ve Yerli otomobil" cevabı

Bakan Tüfenkci, Cumhurbaşkanı seçilirse 'Kanal İstanbul' ve 'Yerli Otomobil' projelerini durduracağını söyleyen CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin sözlerini eleştirerek 'Bizler yıkmak için değil yapmak için geldik' dedi.

CHP’li Erol’dan, İnce’ye Elazığ’a özgü 8 köşeli şapka

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye Milletvekili Gürsel Erol'un Elazığ'dan 100 adet 8 köşeli şapka gönderdiği öğrenildi.

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı -Muharrem İnce

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu. 110 milletvekilinin katıldığı CHP'nin kapalı grup toplantısında Muharrem İnce oybirliğiyle cumhurbaşkanı adayı olarak belirlendi.