Müstakil Sanayici Ve İş Adamları Derneği Haberleri

Müstakil Sanayici Ve İş Adamları Derneği Haberleri

İpekyolu Gençlik Merkezi Müsiad Elazığ Şubesini Ağırladı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dost Meclisi toplantısı, Türkiye’de ilk olan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay’ın katılımı ile gerçekleşti.

MÜSİAD Dost Meclisine Orman Bölge Müdürü Çetiner Konuk Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen, Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konuğu Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner oldu.

'İşsizlik Oranları Gelecek Adına Umut Verici'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı verilere göre işsizlik rakamlarının düşüşe geçtiğini anımsatarak, rakamların gelecek adına umut verici olduğunu vurguladı.

Başkan Gürkan'dan 19 Mayıs Mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Başkanı Tekin Gürkan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Gürkan'dan 23 Nisan Mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Başkanı Tekin Gürkan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Gürkan'dan Çanakkale Zaferi Mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Elazığ Müsiad, Ankara Barosunu Kınadı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren; Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ı Ramazan ayının ilk Cuma günü verdiği Hutbedeki açıklamaları nedeni ile eleştiren Ankara Barosunu kınadı.

TKDK, MÜSİAD Üyelerini Bilgilndirdi

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi üyelerine 8. başvuru çağrı ilanı hakkında bilgi verildi.

Başkan Özeren, Gazeteciler Gününü Unutmadı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Mehmet Özeren, yayınladığı mesajında ilimizde görev yapan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Şube Müdürü Kerti, Müsiad'ın Konuğu Oldu

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Elazığ Şubesi Dost Meclisi Toplantısının Bu Haftaki konuğu Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma Şube Müdürü Fuat Kerti konuk oldu.

MÜSİAD’da geleneksel bayramlaşma programı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesinde her bayram geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma kahvaltısı bu yıl da MÜSİAD ailesini bir araya getirdi.

Başkan Özeren’den Kurban Bayramı Mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Dost Meclisi'nin Konuğu Şaban YAŞA Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Geleneksel olarak düzenlediği, Dost Meclisi Toplantısına KOSGEB İl Müdürü Sayın Şaban Yaşa konuk oldu.

Başkan Özeren'den Faiz İndirimi Açıklaması

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği ( MÜSİAD) Elazığ Başkanı Mehmet Özeren, Merkez Bankasının uyguladığı faiz indirimi konusunda değerlendirmelerde bulundu.

MÜSİAD’tan faiz indirimi değerlendirmesi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği ( MÜSİAD) Malatya Başkanı Muharrem Poyraz, Merkez Bankasının faiz indiriminin ülke ekonomisi adına sevindirici bir durum olduğunu söyledi.

Başkan Özeren 'Esnafı Rahatlatacak Tedbirler Alınmalıdır'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Mehmet Özeren TBMM den Geçerek Yasalaşan Firma Borçlarının Yapılandırılması ile alakalı açıklamada bulundu.

MÜSİAD Malatya Şubesinden 15 Temmuz mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Başkanı Muharrem Poyraz, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

MÜSİAD’dan TKDK’ya ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Boyraz ve yönetim kurulu üyeleri, kurum ziyaretleri kapsamında Malatya Tarım ve Kırsal Kalkındırmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Murat Tunç'u makamında ziyaret ettiler.

Dost Meclisinin Konuğu TKDK İl Koordinatörü Sertaç Yılmaz Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği "Dost Meclisi" toplantısının bu haftaki konuğu Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz oldu.

MÜSİAD’tan KOSGEB’e ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Poyraz ve yönetimi, kurum ziyaretleri kapsamında KOSGEB'i ziyaret etti.

Başkan Özeren 'Mücadelemiz, Şehrin Ekonomisi ve Sanayisi İçin'

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği(MÜSİAD)Elazığ şubesinin Geleneksel Dost Meclisi Toplantısının bu haftaki konuğu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve STK Platformu Dönem Başkanı Prof. Dr. Kenan Peker oldu.

Yeni Müftüye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya İl Müftülüğüne atanan Veysel Işıldar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD’ da geleneksel bayramlaşma programı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesinde her bayram geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma kahvaltısı bu yıl da MÜSİAD ailesini bir araya getirdi.

Mercan Kolejine ödül

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD) Malatya Şubesince düzenlenen Ekonomi Ödüllerinde şehrin en iyilerine ödül takdim edildi. Mercan Koleji de eğitimde öncü olarak yılın yatırımı seçildi.

MÜSİAD Genel Başkanı Elazığ'a Geldi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Elazığ’a gelerek, üyeleriyle toplantıda buluştu.

Başkan Özeren'den Kutlama Mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Başkanı Mehmet Özeren, Berat Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Gezer’den MÜSİAD’a ziyaret

Bilgi Yolu Eğitim, Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM) Başkanı İbrahim Gezer, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)'ni ziyaret etti.

TKDK teşvikleri hakkında bilgi verildi

Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Malatya İl Koordinatörü Murat Tunç, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi üyelerine TKDK teşvikleri hakkında bilgi verdi.

'Elazığ'ın Menfaatleri Doğrultusunda Birleşilmeli'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkan Mehmet Özeren yapılan 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ederek bir değerlendirmede bulundu.

Milletvekili Çakır sanayicilerle buluştu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.