Örnek Davranış Haberleri

Örnek Davranış Haberleri

Alimoğlu Çiftinden Örnek Davranış

Elazığ'da yaşayan Emre ve Selma Alimoğlu çiftinin çocuklarına 6,5 yıl önce otizm tanısı konuldu. Hayatlarını çocuklarına adayan Alimoğlu çifti, kurdukları vakıfla da otizmli çocukların daha iyi bir eğitim almalarına öncülük etmeye başladı.

Başkan Şerifoğulları'ndan Örnek Davranış

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesinde okuyan öğrencileri kendi evinde ağırlayarak iftarını onlarla beraber açtı.

Belediye Başkanından Örnek Davranış

Elazığ'ın Yazıkonak Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı öncülüğünde Elazığ başta olmak üzere Bingöl ve Tunceli'de okuyan öğrenciler için 65 bin adet kitap toplanıp dağıtıldı. Merkeze 100 kilometre uzaklıkta olan Arıcak ilçesine makam aracıyla kitap götüren Başkan Çadırcı, köy köy gezip öğrenci ve öğretmenlere kitap ulaştırıyor.

Palu'da 'Karataş' Ailesinden Örnek Davranış

Elazığ'ın Palu ilçesinde 120 dekarlık alanda Karataş ailesi hatıra ormanına 12 bin fidan dikildi.

Ziver Holding’ten Örnek Davranış!

Ülkemizin başarılı firmalarından olan Ziver Holding, örnek bir davranışta bulunarak, TEMA Vakfı tarafından başlatılan ağaçlandırma kampanyasına 1000 adet fidan desteğinde bulundu...

Elazığ'da Polisten Örnek Davranış!

Elazığ’da trafik polisi, karşıdan karşıya geçmeye çalışan yaşlı kadın için trafiği durdurarak güvenli bir şekilde yolun karşısına geçirdi.

Elazığ'da İnsanlık Ölmemiş Dedirten Güzel Davranış

Elazığ’da sokakta yürüyen bir kişi, yolda bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti. Altınların, hurdacılık yapan bir kadının birikimi olduğu öğrenildi.

Rektör Göktaş'tan Örnek Davranış!

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, gece saatlerinde tebdili kıyafet ile üniversite hastanesinde denetimlerde bulundu... Rektör Göktaş'ın bu davranışı sosyal medyada büyük takdir topladı...

Jandarma Ekiplerinden Örnek Davranış

Elazığ'da jandarma ekipleri çevre temizliği yaparak örnek oldu.

Palulu İşadamı Aslaner'den Örnek Davranış!

Palu'da bulunan Şehit Muhammet Kaya Çelik mesire alanı yerleşkesine Palulu İşadamı Rıza Aslaner tarafından yaptırılacak olan bay - bayan mescit ile abdest alma yerleri, lavabo ve çeşmenin temeli düzenlenen törenle atıldı...

Jandarma Ekiplerinden Örnek Davranış

Elazığ’da yol kenarında jandarma ekipleri tarafından yaralı halde bulunan köpek, ekip aracıyla hayvan hastanesine götürülerek tedavi altına alındı.

Genç Müsiad'dan Örnek Davranış

Genç Müsiad Elazığ Şube Başkanı Furkan Göçer ve yönetim kurulu üyeleri, Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Ağın Belediye Başkanından Örnek Davranış

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında ’ekilmedik bir karış yer bırakmayacağız’ ilkesinden yola çıkan Elazığ’ın Ağın ilçesi Belediye Başkanı Ali Uslu, 600 dönüm alana ektikleri arpanın hasadına başladı.

Tunceli'den Örnek Davranış

Korona virüs salgını nedeniyle 31 ilde sokağa çıkma kısıtlaması ilan edilmesi sonrası yasağın olmadığı Tunceli’de Vali Tuncay Sonel’in "evde kalalım" çağrısına vatandaşlar uydu; park, meydan ve sokaklar boş kaldı.

Anne ve Oğul'dan Örnek Davranış

Elazığ depremi sonrası Muş’tan depremzedelerin yardımına koşan gönüllü anne ve oğlu, çadır kentlerde yaşayanlara yemek hazırlıyor.

Jandarma Personellerinden Örnek Davranış

Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem sonrasında tüm kurumların yaptığı gibi jandarmanın kadın personelleri de sahada çocuklarla yakından ilgileniyor.

Görme Engelli Hafızdan Örnek Davranış

Elazığ’da, Hafız Ali Kılıçoğlu, Görme Engelli Olmasına Rağmen Talebe Yetiştiriyor.

Yöntemim Okullarından Örnek Davranış

Elazığ’da eğitim alanında birçok başarıyla öne çıkan Yöntemim Okulları, örnek bir davranışa imza attı.

Orman Bölge Müdürlüğünden Örnek Davranış

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünde görev yapan personeller örnek bir davranış sergileyerek kan bağışında bulundular.

Günbalı Köylülerinden Örnek Davranış

Kışın 12 hane kalan köyde, kuşlar üşümesin diye 350 kuş evi asıldı.

Çocuklardan Örnek Davranış

Elazığ’da Öğrenciler "bugünün Çocuklarinin Yarının Çocuklarina Bırakacakları Daha Temiz Bir Dünya İçin El Ele" Kampanyası Kapsamında Doğa Yürüyüşü Yaparak Çevre Temizliği Yaptı

Kuaförlerden örnek davranış

Şener Eroğlu Mesleki Eğitim Kuaför Academy ile Gençlik Eğitim Derneği, bedensel engelli olan 6 kardeşin evlerine misafir olarak saç ve kişisel bakımları yaptılar.

Battalgazi Belediyesi çalışanlarından örnek davranış

Battalgazi Belediyesi çalışanları tarafından Kızılay Kan Merkezi'ne kök hücre ve kan bağışında bulunuldu. Battalgazi Belediye Başkan Vekili Zafer Kırçuval, kan vermenin sosyal bir sorumluluk olduğunu belirterek, Battalgazi Belediyesi olarak bundan sonra da bu tür kampanyalara destek olacaklarını söyledi.

Kuaförlerden örnek davranış

Malatya Şener Eroğlu Kuaför Academy Meslek Eğitim Kursunda eğitim alan kursiyerler, MİAD Sevgi Evlerinde kalan çocukları tıraş etti.

Belediye Başkanından Örnek Davranış

Elazığ'da halk otobüsü şoförü gecikince direksiyon başına geçen Mollakendi Belde Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, seferi tamamladı.

Rektör Demirdağ'dan Örnek Davranış

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ tarafından bulunan yaralı baykuş, tedavi altına alındı.

MHP'li Kadınlardan Örnek Davranış

MHP Elazığ İl Kadın Kolları mensupları bugün farklılık yaratma adına Harput piknik alanlarında bir sosyal sorumluluk projesine destek olmak adına çevre temizliği yaptı

Hastane Personellerinden Örnek Davranış

Fırat Üniversitesi (FÜ ) Hastanesi yöneticileri ve çalışanları çevre temizliğine dikkat çekmek için bahçedeki çöpleri toplayıp, temizlik çalışması yaptı.

Çiçeği Burnunda Başkandan Örnek Davranış

Elazığ’ın en önemli ilçelerinden biri olan Karakoçan’da, AK Parti’den Belediye Başkanı olarak seçilen Ayhan Akbaba henüz mazbatasını almadan örnek bir davranış sergiledi.

Vatandaştan örnek davranış

Elazığ'da başına karton kutu sıkışan köpek, duyarlı bir vatandaş tarafından kurtarıldı.