Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Ziver Holding bir esere daha imza attı!

Konya – Karaman karayolu Eğiste Hadimi Viyadüğü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı…

Bahçeli Elazığlılara Seslendi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ'da '2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net' mitingini gerçekleştirdi. Artık 2023 seçimlerine az bir süre kaldığını ifade eden Bahçeli, 'Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır' dedi.

Depremzedeler Evlerinden Memnun

Elazığ'da yaklaşık 3 yıl önce meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından kentte 24 bin 83 konut inşa edildi. Evlerine yerleşmenin mutluluğunu içerisinde olan, deprem ve kış korkusu olmadan yaşayan depremzedeler, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devlet yetkililerine teşekkür etti.

Elazığ'da İlk Evim İlk İşyerim Projesi

Elazığ'ın Keban ilçesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı İlk Evim-İlk İşyerim Projesi çerçevesinde 88 konut için temel atma töreni yapıldı.

Ziver Holding Dev Bir Esere Daha İmza Attı

Yapımını Ziver Holding'in üstlendiği Malatya – Hekimhan karayolu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı…

Malatya – Hekimhan Karayoluna Elazığ İmzası

Türkiye’nin ve Elazığ’ın inşaat sektöründeki iki dev firması Ziver İnşaat ve Kolin İnşaat tarafından yapımı tamamlanan 105 Km’lik Malatya – Hekimhan karayolu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı törenle hizmete açılacak.

Kaymakam Teke Çalışmalarına Hızlı Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Mülki İdareler Kararnamesiyle Trabzon'un Köprübaşı ilçesinden Elazığ'ın Palu ilçesi kaymakamlığı görevine atanan Hulusi Teke, çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan FÜ'ye ödül

Yükseköğretim Kurulu tarafından yapılan araştırmalar neticesinde Fırat Üniversitesi '2022 Üstün Başarı Ödülleri' töreninde yılın doktora tezi ödülüne layık görüldü. Türkiye'de sadece 4 üniversitenin aldığı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan takdim etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: 'Bizim adayımız belli, kararımız nettir'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 'Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Sizden isteğimiz, önümüzde seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek istiyoruz. Cumhur İttifakına destek istiyoruz' dedi.

Elazığ'da Karakoçan Cemevi ve Kültür Merkezi açıldı

Elazığ'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemi ile katıldığı programda, 'Karakoçan Cemevi ve Kültür Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi.

AK Parti'de Flaş Seçim Hazırlığı!

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanacak AK Parti Merkez Yürütme Kurulu(MYK) toplantısında Seçim İşleri Başkanlığı'nın yapacağı sunumun ardından Seçim Koordinasyon Merkezlerinin(SKM) kurulması kararı alınacak...

'Elazığ Yine Yok Sayıldı'

İYİ Parti Milletvekili aday adayı ve iş insanı Yüksel Ercan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan TOKİ tarafından hayata geçirilecek “ilk evim ilk işyerim” projesinde Elazığ’ın yer almamasının büyük bir eksiklik olduğunu ifade etti.

Kabine Bugün Toplanıyor!

Aile destekleri, borçların sıfırlanması, EYT'liler, sözleşmeli ve taşeron işçilerin beklediği birçok gelişmeyle ilgili kritik toplantı bugün. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Eylül ayının son Kabine Toplantısı için Beştepe'de bakanları topluyor.

TOKİ'den İndirim Kampanyası!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ'den aldığı evin borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyasının yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağını duyurdu.

Erdoğan, BM Genel Kurulu'nda Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda katılımcılara hitap etti.

17 Üniversiteye Rektör Ataması!

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 17 üniversiteye rektör ataması yapıldı.

Başarılı Kaymakam Görevinin Başında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan 2022 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Bingöl'ün Yayladere Kaymakamlığından, Kovancılar Kaymakamlığına atanan ve yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça bahsettiren Kaymakam Mustafa Dilekli görevine başladı.

Öğretmen Atamaları Yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 20 bin öğretmenin göreve ataması törenine katıldı.

Başarılı Kaymakam, Vali Yardımcılığına Atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi gazetede yayımlanan atamalar kararnamesine göre Antalya'da Kumluca Kaymakamı olarak görev yapan başarılı hemşehrimiz Uğur Kolsuz, Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Elazığ'da ki Ahıska Türkleri Bitlis'e Yerleştirilecek

Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Genel Sekreteri Fuat Uçar ve beraberindeki heyet, geçici konaklama merkezine yerleştirilen Ahıska Türkleriyle bir araya gelerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla Bitlis'in Ahlat ilçesine yerleştirilecek olan ailelerle görüştü.

Elazığ'da Kaymakamlar Değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre Elazığ'da bulunan 7 ilçenin kaymakamı değişti...

AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım: 'Tüm teşkilat mensuplarımız 2023 seçimleri öncesinde sahada aktif bir şekilde çalışıyor'

Tüm teşkilat mensuplarının 2023 seçimleri öncesinde sahada aktif bir şekilde çalıştığını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'Her yere gitmeye çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği hedef doğrultusunda ilk günkü azim ve kararlılıkla teşkilatımızla birlikte sahada olmaya devam edeceğiz' dedi.

CHP'ye tepki gösteren Mevlüde teyze Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Elazığ'da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştü.

Ağar'dan Saraçhane Mitingine Destek

İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar, İstanbul Saraçhane Meydanında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına katıldı. Program öncesi Eski Bakan Mehmet Ağar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan selamlaşarak bir süre sohbet etti.

Savaştan kurtarılan Ahıska Türkü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kaldıkları alana davet etti

Ukrayna'dan tahliye edilerek Elazığ'da geçici konaklama merkezine yerleştirilen Ahıska Türkü Azize Hatemova, kendilerini savaştan kurtaran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kaldıkları konteyner kente davet etti.

Bakan Kurum İncelemelerde Bulundu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 'Bu ülkenin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olan, başkomutanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a kast edenlere, onu tehdit edenlere diyoruz ki, milletin iradesine tehdit sökmez. Bu millet, Recep Tayyip Erdoğan'a düşmanlık eden tüm hadsizlere, küheylanlık yapanlara, PKK sevicilerine, Avrupa ülkelerine 'harekete geçin' diye yalvaranlara, devleti hedef gösterenlere, şehit cenazelerinde gülüşenlere, bu iflah olmaz güruha her fırsatta tokadı vurmuş, bundan sonra da vuracak ve yere serecektir. Recep Tayyip Erdoğan'ı 2023'te yeniden başkan yapacağız' dedi.

Kabine Bugün Toplanıyor!

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor. Kabinede, Rusya-Ukrayna savaşı, Türkiye'nin diplomasi trafiği ile kıyılardaki mayın riski ele alınacak. Ayrıca ekonomi ve Doğu Akdeniz'deki son durum kabinenin diğer başlıkları olacak. Emeklinin bayram ikramiyesine zam konusunun da kabinede gündeme gelebileceği belirtiliyor.

Çanakkale'de Tarihi Anlar!

Katar’daki Osmanlı kalesine giden askerlerin kırmızı sancağını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan teslim aldı. Erdoğan sancağı öpüp, alnına koydu. Tören sırasındaki bu görüntü duygulandırdı.

Rektör Göktaş'ın Çalışmaları Takdir Topluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Fırat Üniversitesi Rektörlüğü görevine atandığı andan itibaren ilimiz ve üniversite camiasında yaptığı başarılı çalışmalarla takdir toplayan Prof. Dr. Fahrettin Göktaş'tan bir müjde daha geldi...

Abdullahpaşa’da ki TOKİ Aidatlarına Zam!

24 Ocak 2020 yılında Elazığ’da gerçekleşen 6.8’lik depremin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Toplu Konut İdaresi tarafından ilimizde yapılan 100 bin konutun sıkıntıları hala devam ediyor…