Sarıcan Haberleri

Sarıcan Haberleri

Elazığ'da çocuklar düzenlenen şenlikte doyasıya eğlendi

Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Beldesinde düzenlenen şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

Eski Başkan Faruk Aydın'a Yeni Görev!

Elazığ'ın Karakoçan İlçesine bağlı Sarıcan Beldesinin Eski Belediye Başkanı Faruk Aydın, Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Elazığ'da 11 Bin 870 Dekar Tarım Alanı Su İle Buluşacak

Elazığ’da yapımı biten Sarıcan Göletinin, sulama şebekesi çalışmalarının tamamlanması ile 11 bin 870 dekar tarım arazisi su ile buluşacak.

Kayıp Şahıs 15 Gündür Aranıyor

Elazığ’da bir beldede ailesiyle ikamet eden 32 yaşındaki engeli bulunan bir şahıs 15 gün önce evinden çıktı, bir daha da haber alınamadı.

DSİ'den Arazi Toplulaştırma Projesi!

Elazığ 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi'nin 2021 yılında bitirilmesi için toplantı gerçekleştirildi.

Elazığ Valiliğinden Karantina Açıklaması

Elazığ Valiliği, Karakoçan ilçesi Sarıcan beldesinde 5 binanın karantina altına alındığını açıkladı.

Belde Belediye Başkanının Testi Pozitif Çıktı

Elazığ’da terör soruşturması kapsamında görevden alınan Karakoçan ilçesi Sarıcan Belde Belediye Başkanı Bekir Polat’ın korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine 5 adreste kısmi karantina başlatıldı.

Hdp'li Başkan'a Uzaklaştırma!

Elazığ'da dün düzenlenen operasyonda terör örgütü üyesi olmak suçundan gözaltına alınan HDP'li Sarıcan Belde Belediye Başkanı Bekir Polat'ın görevden geçici olarak uzaklaştırıldığı, yerine ise Vali Yardımcısı Erkan Kaçmaz'ın görevlendirildiği bildirildi.

Elazığ’da Terör Operasyonu!

Elazığ’da polis ve jandarmanın ortak çalıştığı terör soruşturması kapsamında Sarıcan Belde Belediyesi’nin HDP’li Başkanı Bekir Polat ile sözde eşbaşkan Canan Tağtekin ile birlikte 1 şüpheli daha gözaltına alındı.

Bisiklet Süren Çocuğa Traktör Çarptı

Elazığ'da Sarıcan beldesinde yolun kenarında bisiklet süren 7 yaşındaki kız çocuğu, traktörün çarpması sonucu hayatını kaybetti.

DSİ'den Elazığ'a, İki Müjde Geldi

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü yaptığı açıklamada Elazığ Kovancılar'da yapımı tamamlanan Tatar Barajında suyun tutulduğunu, Sarıcan Barajının ise yapımının tamamladığını ifade etti.

Milletvekili Bulut, Karakoçan ve Sarıcan'ı Ziyaret Etti

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Karakoçan ve Sarıcan teşkilatıyla buluştu.

Elazığ Belediyesinden Destek Protokolü

Keban ilçesi ile Üçocak ve Sarıcan beldelerine birer park kazandıracak olan Elazığ Belediyesi, 2018 yılında 21 okula semt sahası yapacak.