Gazeteci Erhan Dabak'a Yeni Görev

Elazığ Basketbol il temsilciliğine Gazeteci Yazar Erhan Dabak getirildi. Basın ve Spor camiasının yakından tanıdığı Dabak, uzun yıllar Futbol ve Basketbol hakemliği ile tanıyordu.

Gazeteci Erhan Dabak'a Yeni Görev
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gazeteci-Yazar Erhan Dabak, Elazığ Basketbol İl Temsilciliği görevine getirildi.

Basın ve Spor camiasının yakından tanıdığı Gazeteci-Yazar Dabak, uzun yıllar Futbol ve Basketbol hakemliği ile tanıyordu.

Basketbol federasyonu tarafından aylardır boş kalan il temsilciği görevi federasyon yetkilileri tarafından bugün Erhan Dabak’a yazılı olarak iletildi.

Basketbol İl Temsilcisi Erhan Dabak konu ile ilgili yaptığı açıklamada,1982- 1990 yılları arasında Basketbol hakemliği yaptığına işaret ederek,  bundan sonra il temsilcisi olarak bu spor ‘a Gençlik ve Spor il müdürlüğü bünyesinde bu spor’a katkı sağlayacağını belirtti.

Dabak açıklamasında,” Basketbol faaliyetleri ilimizde yıllardır sevilen ve ilgi gören bir spor dalı. Bu çabanın ürünü olarak da kadınlar süper liginde mücadele eden bir takımımızın bulunması Elazığ için bir şanstır. Hem Bayanlar basketbol takımımızın başarısı hem de Elazığ ‘da Basketbol faaliyetlerinin daha geniş şekilde yapılmasını planlıyoruz. Beni bu göreve layık gören federasyon yetkililerine teşekkür ederim. ” dedi.