Genç Başkandan Gençlere Müjde!

Türkiye'nin en genç belediye başkanlarından biri olan ve 'gençlerin ağabeyi' ünvanı ile Elazığ gençlerinin gönüllerinden taht kuran Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, katıldığı bir programda yaptığı açıklamada gençlere müjde verdi...

Genç Başkandan Gençlere Müjde!

Türkiye'nin en genç belediye başkanlarından biri olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bir yandan şehrin geleceğe hazırlanması noktasında dev projeleri hizmete sunmaya devam ederken, bir yandan da sosyal belediyecilik hizmetlerinin sürdürmesi noktasında çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. 

Seçim döneminde söz verdiği projeleri gerçekleştirerek Elazığlı vatandaşların hizmetine sunan Başkan Şerifoğulları, şehirde yaşayan vatandaşları ve gençleri ihmal etmeyip onlardan gelen talepleri de anında değerlendirerek, çalışmalarına devam ediyor. 

ULUSAL SANATÇILAR ELAZIĞ'A GELECEK
Bu kapsamda özellikler gençlerden gelen talep doğrultusunda Yaz Şenlikleri startını vererek, gençlerin gönüllerince eğlenmesine olanak sağlayan Başkan Şerifoğulları, Gençlik Meclisinin düzenlediği "Gençlik Festivali"nde gençlere müjde verdi.

Başkan Şerifoğulları burada yaptığı açıklamada; önümüzdeki günlerde Elazığ Belediyesi tarafından hayata geçirilen Cumhuriyet Meydanı’nda ulusal sanatçılarımızdan Tuğçe Kandemir ve Sinan Akçıl’ın iki büyük konserde sahne alacağını müjdeledi.

Genç Başkandan Gençlere Müjde!