'Girişimcilerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Bulut ve Ticaret Borsası Başkanı Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede'yi ziyaret etti.

'Girişimcilerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyukdede’yi ziyaret eden Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Bakan Yarımcısı Büyükdede’ye, ilin sorunlarını iletti.

"GİRİŞİMCİLERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Milletvekili Bulut ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada ''Elazığ Ticaret Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sn. Hasan Büyükdede’yi ziyaret ettik. Hayvan Ürünleri OSB içerisinde yapımı planlanan Elazığ Ticaret Borsasının “Tedarik ve Ticaret Merkezi Projesi” başta olmak üzere ilimizde hayvancılık ve kırmızı et sektörüne dayalı sanayinin gelişimi ile ilgili talep ve projelerimizi ilettik. Bakan Yardımcımız Sn. Hasan Büyükdede’ye yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Besi Organize Sanayi başından beri yakından takip ettiğimiz projelerimiz arasında. Şehrimizde istihdamı artıracak yatırım projelerini yakından takip ediyoruz. Organize Sanayi Bölgelerimizin gelişimi şehrimizin için hayati önemde. Yatırımcı ve girişimcilerin yanında olmaya devam edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.