İşadamı Demirci, Elazığlı Gazetecilerin Basın Bayramını Kutladı

Ülkemizin başarılı firmalarından olan Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı, hemşehrimiz Veysel Demirci, ilimizde görev yapan tüm gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı…

İşadamı Demirci, Elazığlı Gazetecilerin Basın Bayramını Kutladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı, hemşehrimiz Veysel Demirci, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında ilimizde görev yapan tüm gazetecilerin bayramını kutladı.

'BASIN, DEMOKRATİK KÜLTÜRÜN AYRILMAZ BİR PARÇASIDIR'
Başarılı İşadamı Demirci yayımladığı mesajında; ‘Farklı görüş ve düşüncelerin seslendirilmesinde ve ortak yaşama kültürünün gelişmesinde basınımızın önemli görevler üstlendiği bir gerçektir. Demokratik kültürün ayrılmaz bir parçası olan basın kuruluşlarımızın; etik değerlere ve hukuka uygun, tarafsızlık içinde,  doğru haber yapması, kişi haklarına ve özel hayata saygılı, toplumun hassasiyetlerine özen gösteren bir şekilde görev yapması demokrasimiz ve gazetecilik mesleğinin saygınlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Basın; toplumsal gelişme ve bilinçlenmeye önemli katkılar sağlamaktadır.’ dedi. 

'ELAZIĞ MEDYASI, 15 TEMMUZ'DA DİK DURUŞ SERGİLEMİŞTİR'
15 Temmuz hain darbe girişiminde dik duruş sergileyen basın kuruluşlarının tutumunun takdire şayan olduğunu belirten İşadamı Demirci ; ‘Ülkemizin birlik ve beraberliğine, devletimizin bekasına, milli iradeye ve demokrasimize kasteden darbe girişimine karşı ilimizde görev yapan basın kuruluşlarımız dik duruş sergileyerek, milletten ve demokrasiden yana kesin  bir tutum almışlardır. Halkımızın anında ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesini sağlamışlardır. Basınımızın bu basiretli tutumu takdire şayandır.’ dedi.

İşadamı Demirci mesajında; ‘başta ilimizde görev yapan gazeteciler olmak üzere tüm gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’ ifadelerini kullandı.