Kanal 23 Televizyonu 29 Yaşında

Türkiye'nin ilk yerel televizyon kanallarından biri olan Kanal 23, kuruluşunun 29. yıl dönümünü kutluyor.

Kanal 23 Televizyonu 29 Yaşında

Türkiye'nin en eski özel televizyon kanallarından olan ve yaptığı başarılı programlarla gündemin nabzını en iyi şekilde tutan Kanal 23 Televizyonu, 29. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor.

1 Ocak 1994 tarihinde yayın hayatına başlayan ve Türkiye'nin ilk yerel televizyon kanallarından biri olan Kanal 23 Televizyonu, doğru, tarafsız ve ilkeli yayın politikası ile 28 yılı geride bırakmanın gururunu ve onurunu yaşıyor.

YÖENTİM KADROSU EMİN ELLERDE
Yönetim Kurulu Başkanlığını Ayhan Polat'ın yaptığı Genel Yayın Yönetmenliğini ise Başarılı Gazeteci Arif Çakmak'ın üstlediği Kanal 23 Televizyonu bugünkü süreçte birçok ulusal kanal ile rekabet edebilecek bir teknik donatı ve tecrübeli kadrosu ile ülkemizin seçkin televizyon kanallarından birisi haline gelmeyi başardı.

TÜRKİYE'NİN İLK YEREK TV'LERİNDEN BİRİ
1 Ocak 1994 tarihinde yayın hayatına başlayan ve Türkiye'nin ilk yerel televizyon kanallarından biri olan Kanal 23 Televizyonu ilimizin tanıtımı başta olmak üzere kültürel değerlerinin yaşatılması, Elazığ’da yaşanan sorunları gündeme getirilerek sorunların çözümüne katkı sağlamak gibi bir çok önemli rolü üstlenmeye devam ediyor...

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak, Kanal 23 Televizyonunun bugünlere gelmesinde en büyük payı olan İbrahim Taşel hocamız başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Başkanı  İşadamı Ayhan Polat'ı, Genel Yayın Yönetmeni, Başarılı Gazeteci Arif Çakmak'ı ve tüm çalışanlarını tebrik ediyor Kanal 23 Ailesine başarılar diliyoruz...