Merhum Türkeş İçin Fotoğraf Sergisi Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kurucusu ve Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş, vefatının seneyi devriyesinde Ülkü Ocakları tarafından açılan fotoğraf sergisiyle anıldı.

Merhum Türkeş İçin Fotoğraf Sergisi Açıldı Politika

4 Nisan 1997 yılında hayatını kaybeden Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu ve Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş’in anısına fotoğraf sergisi açıldı.

Ülkü Ocakları Elazığ Şubesi tarafından, öğretmenevi önünde açılan sergiye MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Sevinç Oğuzhan, Ülkü Ocakları Şube Başkanı Mehmet Ali Çiçek ile çok sayıda ocak üyesi katıldı.

Açılan sergide  Merhum Türkeş’in, hayatından kesitlerin sunulduğu fotoğraflar yer aldı.

Sergi açılışından konuşan Ülkü Ocakları Elazığ Şube Başkanı Mehmet Ali Çiçek, “Vefatının 22. seneyi devriyesinde Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’i anma etkinlikleri kapsamında 4 Nisan tarihinde Ankara’da kabri başında düzenlenen programa katıldık. Onun akabinde dün Başbuğ’umuz için İhsaniye Camisinde mevlit okuttuk. Bugünde Başbuğ’umuzun anısına burada resim sergimizi açtık. Ömrünü her zaman Türk milleti için adamış, hayatının her safhasında Türk milleti için çile çekmiş Başbuğumuzu Rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom