'MHP İl Teşkilatı, Prof. Çoban'la Uyumlu Çalışmadı!.'

Kanal 23 Televizyonu'nda yayınlanan ve "Ajanda" Programında yerel seçimler ile ilgili konuşan Av. İbrahim Gök, MHP Elazığ İl Teşkilatı hakkında yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

'MHP İl Teşkilatı, Prof. Çoban'la Uyumlu Çalışmadı!.' Politika

Kanal 23 Televizyonu'nda yayınlanan "Ajanda" programında yerel seçimler ile ilgili konuşan  Av. İbrahim Gök, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatının, Prof. Dr. Bilal Çoban ile uyumlu çalışmadığını iddia etti. 

"Prof. Çoban'ın MHP Teşkilatıyla İlgili Yaptığı Açıklamalar Herkesçe Malum"

Elazığ’da yerel seçimler sürecinde partilerin ortak sıkıntısının aday ve teşkilatın uyumsuz çalışması olduğunu vurgulayan Av. İbrahim Gök: “Bütün partilerin ortak sıkıntısı; teşkilatlarıyla uyum içerisinde çalışmayan bir siyasi arenayı yaşatmış olmalarıdır. Milliyetçi Hareket Partisin'de seçim sürecinde Bilal Çoban’ın Paris’de yaptığı konuşma, Sosyal medyada dolaşıyordu. Çoban'ın Teşkilat ile ilgili yaptığı konuşmalar herkesin malumu. Bunları ben söylemiyorum o görüntülerde teşkilat ile problemini orada herkesin içinde söylüyor.  MHP adayı Bilal Çoban, AK Parti’nin bu şartlarında dahi Elazığ’da seçimi alamıyorsa, kendisini başarılı olarak değerlendirmemek lazım. 3-5 oy puan arttırmakla bu başarı gelmez. Başarı kazanmakla olur. Kendisi ve MHP için ortam çok önemli bir noktadaydı. Hem kamuoyu algısı noktasında hem de siyasi davranışlar açısından bakıldığında Bilal Çoban’ın bu dönem seçimi almaması için hiçbir neden yoktu. Şahin Şerifoğulları’nı burada bir kez daha tebrik ediyorum. Çünkü kendi becerisi ve gayretiyle, o sıkıntılı olan tabloyu kendi lehine dönüştürmeyi becerebildi. Bu çok önemli. Çünkü aynı pozisyonda olan MHP’de Bilal Çoban bu pozisyonu kendisine çeviremedi." diye konuştu.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Ömer Tekin @Hadi be

10 Nisan 2019 10:20

MHP il teşkilatı daha ne yapsın, istemedikleri halde Bilal Çoban seçilsin diye milletvekilleri genel başkan yardımcıları günlerce ilimize taşındı. Başarısızlığın tek sorumlusu Bilal Çoban ın sevimsiz ve antipatik olmasıdır. Semih Işıkver MHP Elazığ için şanstır, Zekasıyla, üslubuyla ve liderlik vasfıyla geleceğe ümitle bakmamıza neden olmuştur. Sayın Gök siyasi muhteşem dehası ve koltuk arayışları ile gündem olmayı tercih edebilirdi. Bilal Çoban azcık dilini tutsa, teşkilata yararlı olsaydı seçimi kazanırdı, her gittiği yerde Semih şunu yaptı, Behçet şunu yaptı diyeceğine partisine ve il yönetimine sahip çıksaydı kesin kazanırdı

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom