MHP'nin Elazığ Listesi Belli Oldu!

Milliyetçi Hareket Partisinin aralarında Elazığ'ın da yer aldığı milletvekili aday listesi bugün son şeklini alarak Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayına sunulduğu öğrenildi.

MHP'nin Elazığ Listesi Belli Oldu!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, milletvekilliği listeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yalçın, milletvekili aday listelerinin bugün Devlet Bahçeli'ye sunulduğunu belirtti. 

SEMİH YALÇIN DUYURDU
Aralarında Elazığ'ın da yer aldığı MHP'nin milletvekili aday listesinin son şeklini aldığını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Yalçın; "Milliyetçi Hareket Partisi’nde dört Başkanlık Divanı üyesinden oluşan Milletvekili Adayı Değerlendirme ve Tespit Komisyonu’nun çalışmaları sürüyor. Komisyon tarafından yasal ve hukuki prosedürler yanında liyakat kriterleri esas alınarak hazırlanan milletvekili aday listesi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye arz edildi. Milletvekili Adayı Değerlendirme ve Tespit Komisyonu; gerek parti tabanının ve teşkilatlarımızın genel temayülünü, gerekse kamuoyunun beklentilerini dikkate alarak büyük bir ciddiyet ve titizlikle mesai sarf etmektedir. Seçim takvimi gereğince MHP’nin milletvekili aday listesine bugün nihai şekli verilecek ve 7 Nisan’da Yüksek Seçim Kurulu’na sunulacak" dedi.

GÖZLER YARIN'DA
Öte yandan ilimizde 28 kişinin başvurduğu MHP'de aday adaylarındaki heyecanlı bekleyiş sürüyor. Listenin yarın açıklanarak, Yüksek Seçim Kuruluna teslim edileceği belirtiliyor.

İŞTE ELAZIĞ'DA BAŞVURAN İSİMLER; 

- ADİLE GÜLER

- AYŞEGÜL SELEN

- BEDRİ BORA ERTEM

- BİLAL ÇOBAN

- EMİNE MUHTAROĞLU

- FATMA SEVİNÇ OĞUZHAN

- HAKAN KUZU

- HASAN TUNÇ

- MEHMET ATICI

- MEHMET REFİK AYTAR

- MERYEM KAYA

- MUHARREM YILMAZ

- NURETTİN BAHÇECİ

- OĞUZHAN DEMİR

- SEMİH IŞIKVER

- ÜMİT ER

- YAĞMUR SEDA FIRAT

- YAHYA ÜNALAN

- YUNUS GENÇ

- ZEHRA ÇELİK

- ZÜLFÜ YILDIRIM