Milletvekili Bulut, Teşkilat Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Sorumlusu olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde teşkilat çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Milletvekili Bulut, Teşkilat Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor Politika

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut sorumlu olduğu Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki illeri ziyaret etmeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz hafta AK Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’le birlikte bir gün içerisinde Muş, Bingöl, Elazığ ve Diyarbakır’da temaslarda bulunan Milletvekili Metin Bulut bu kez Erzurum’da bir dizi temaslarda bulundu.

AK Parti Erzurum İl Ana Kademe Teşkilatı, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı ve yerel seçimlerle alakalı AK Parti stratejileri ve seçim kampanyaları hakkında Erzurum’da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Bulut,  burada Kadın ve Gençlik Kolları üyeleriyle istişareler de bulundu.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret ederek, Başkan Sökmen’den şehirde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekilli Metin Bulut Erzurum’da vatandaşlarla da bir araya geldi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom