Milletvekili Keleş'e Palu ve Beyhan'da Yoğun İlgi

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Palu ilçesi ile Beyhan beldesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Keleş'e Palu ve Beyhan'da Yoğun İlgi

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, haftanın ilk ziyaretini Palu ve Beyhan’a gerçekleştirdi.

Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş, AK Parti Beyhan Belde Başkanı Mustafa Ataş ve Beyhanlılar tarafından karşılanan Milletvekili Keleş, burada vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Keleş, Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş’ı makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bildiler aldı. 

Erol'a Palu ve Beyhan'da Yoğun İlgi

“BEYHAN’IMIZ GÜZELLEŞMEYE DEVAM EDİYOR”
Beyhanlıların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Milletvekili Keleş vatandaşlarla bir araya gelerek burada yaptığı değerlendirmede; “Meclisimiz tatile girdiği günden bu yana şehrimizin dört bir yanını gezmeye, vatandaşlarımızla bir arada olmaya ve sorunların çözülmesi noktasında çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Bugünde Elazığ’ımızın en güzel ve en şirin beldesi Beyhan’dayız. Görüyorum ki Beyhan’ımız, Belediye Başkanımız Hüseyin Ataş’ın özverili çalışmalarıyla daha da güzelleşmeye ve bölgede cazibe merkezi olmaya adım adım ilerliyor. Kendisini tebrik ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde şehirlerimiz, ilçelerimiz, beldelerimiz AK Parti Belediyeciliği ile kalkınmaya her zaman devam edecektir. Bu nazik misafirperverliğinizden ötürü tüm Beyhanlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi. 

Erol'a Palu ve Beyhan'da Yoğun İlgi

PROF. KELEŞ’İN SONRA Kİ DURAĞI PALU OLDU
Milletvekili Keleş, Beyhan ziyaretinin ardından Palu ilçesine geçerek, Kaymakam Hulusi Teke ve Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım’ı makamlarında ziyaret ederek, ilçe ile ilgili bilgiler aldı. 

Daha sonra Palu’da bulunan esnafları dolaşan Milletvekili Keleş, yeni atanan AK Parti Palu İlçe Başkanı Murat Yıldırım ve yönetimiyle bir araya gelerek, yerel seçimlere yönelik yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

Erol'a Palu ve Beyhan'da Yoğun İlgi
Erol'a Palu ve Beyhan'da Yoğun İlgi