Ramazan Gürgöze Görevinden İstifa Etti!

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada il başkanlığı görevinden ayrıldığını duyurdu. Ramazan Gürgöze, 'Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile 2015 yılından bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım' dedi.

Ramazan Gürgöze Görevinden İstifa Etti!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ramazan Gürgöze’nin Açıklaması Şöyle; Elazığ Kamuoyuna; Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile 2015 yılından bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.   

“TOPLAM ÜYE SAYIMIZI 91.786‘YA YÜKSELTTİK”
Cumhurbaşkanımızın talimatları ile Teşkilat Başkanlığımız tarafından 15 Haziran’da başlatılan ve şehrimiz için 2020 yılsonu hedefi olarak belirlenen 10.000 yeni üye çalışmasını 1 ay gibi kısa bir zaman içerisinde 10.070 yeni üye yaparak tamamlayıp toplam üye sayımızı 91.786‘ya yükselttik. Böylece, Elâzığ teşkilatını bu alanda da ülkemizin en başarılı teşkilatlarından biri yaparak görevimi bırakmanın huzuru içerisindeyim. Aynı anlayış ve ruhla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki bu kutlu yolda bir nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Görev süremiz içerisinde duydukları güven ve destek dolayısı ile Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum.   Bugüne kadar birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum, dava anlayışı ve nezaketi ile gönlümde derin bir iz bırakan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’e ve Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Şehrimizin daha etkin hizmet alması için birlikte çalıştığımız, değerli Bakanlarımıza ve Genel Başkan Yardımcılarımıza, ilimiz mülki amirlerine, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile çalışanlarına; ortak akılla çok güzel projeleri gerçekleştirdiğimiz sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza ve değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum.  

“AZİZ ELAZIĞLI HEMŞERİLERİME SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”
Dava şuuru içerisinde omuz omuza vererek birçok başarıyı elde ettiğimiz, çok güzel hizmetler gerçekleştirdiğimiz, varlıklarıyla her zaman gurur duyduğum yönetimlerimize, İlçe ve belde teşkilat başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, mahalle ve köy temsilcilerimize, seçimlerde görev yapan sandık temsilcilerimize, meclis üyelerimize, kadın ve gençlik teşkilatlarımıza, partimizin değerli üyelerine ve desteklerini her zaman yanımda hissettiğim aziz Elazığlı hemşerilerime  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  

“TÜM İŞLERİMİZİ BİR GÜN HESAP VERECEĞİMİZE İNANARAK YAPTIK”
Sadece yaptıklarımızdan değil, yapmadıklarımızdan da sorumlu olduğumuz inancıyla bu büyük sorumluluğa talip olduk. İlkelerimiz ve değerlerimiz ışığında, çok iyi bir ekip ruhuyla, özverili ve disiplinli çalışmalarla mücadelemizi sonuna kadar yaptık. Gerisini Rabbimizin takdirine bıraktık. Çünkü tüm işlerimizi bir gün hesap vereceğimize inanarak yaptık ve öyle yapmaya da devam edeceğiz.  

“BU ŞEHİRDE YAŞAYAN HER BİR HEMŞEHRİME NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR”
Niyetimizin ve yaptığımız çalışmaların halkımız tarafından anlaşılmış olduğunu, bize karşı olan güler yüzlerinden, desteklerinden, dualarından ve en önemlisi bize olan inançlarından ve duydukları güvenlerinden görmenin huzuru ve mutluğu içerisindeyim. Bu şehirde yaşayan her bir hemşehrime ne kadar teşekkür etsem azdır. Uzun bir yola çıktık. Yolda başımıza ne gelirse gelsin geri dönmeyeceğimiz bilinsin. Bizim için, “kaderin üstünde bir kader vardır, ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” düşüncesi her zaman temel düsturumuz oldu. Çünkü, biz bu yola, dünyalık bir fayda elde etme niyetiyle değil, sadece hizmet niyetiyle çıktık. Amacımız şehrimizin bize verdiklerine karşılık, elimizdeki, zihnimizdeki, çevremizdeki imkânlarla şehrimize hizmet edebilmekti.  

“PİŞMANLIK DUYACAK HİÇBİR ŞEY YAPMAMANIN HER ZAMAN HUZURUNU YAŞADIM”
Bu süreçte birçok şey öğrendim, çok yeni dostlar edindim. Kimseye kırılmadım, üzülmedim ve pişmanlık duyacak hiçbir şey yapmamanın her zaman huzurunu yaşadım. Çalışmalarımızın yoğunluğu içerisinde kalbini incittiğimiz herkesten helallik istiyorum. Şimdi kendimi çok daha güçlü bir Elazığlı hissediyorum.  Allah yar ve yardımcımız olsun.