Şehrin Hakimi Olan Gazete 'HAKİMİYET' 12 Yaşında!

İlimizin saygın işadamlarından Ahmet Toprak'ın imtiyaz sahipliğini yürüttüğü, günlük olarak yayın hayatını sürdüren ve Elazığ'ın sorunlarına kayıtsız kalmadan çizgisini bozmayarak yoluna devam eden Hakimiyet Gazetesi 12. yayın yılını doldurmanın gururunu yaşıyor...

Şehrin Hakimi Olan Gazete 'HAKİMİYET' 12 Yaşında!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlimiz medyasına yeni bir ses ve anlayış getiren, şehrin sorunlarına duyarsız kalmayıp en güçlü bir şekilde Elazığ'ın sesi olmayı başaran Hakimiyet Gazetesi 12. yayın yılını kutluyor.  

Elazığ'ın sevilen, saygın işadamlarından Ahmet Toprak’ın imtiyaz sahipliğinde çıkışını sürdüren Hakimiyet Gazetesi, hem haberleri, hem de yorumlarıyla şehrimizi merkeze alan ve şehrin kalkınmasına katkı sunacak yayınlara imza atmaya devam ediyor. 

12 yılını doldurmanın büyük gururunu yaşadıklarını belirten Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak şunları söyledi:“Hakimiyet Gazetesi, doğruları savunurken ve bunları ısrarla savunurken kınayıcılarının kınamasından asla çekinmedi. Yaptığı her haber ve yorum, halkın çıkarlarını gözetmek amaçlıydı. Zaman zaman yayınlarımıza bazı çevre ve kurumlardan itiraz sesleri yükselse de zaman hep bizi haklı çıkardı ve günün sonunda hakkı teslim edilen Hakimiyet Gazetesi oldu.”

"TALEPLERİ EN ÜST SEVİYEDE İFADE ETTİK"
Hakimiyet Gazetesi’nin 24 Ocak depreminin ardından halkın sesi, deprem mağdurlarının  taleplerinin en üst seviyede ifade edilip kamuoyunda tartışılmasına ve kurumların o alana yönelmesine vesile olduğunu ifade eden Toprak, depremin hemen sonrasında kurumların çalışmasını eleştirmek yerine yüreklendirmek, moral ve motivasyonlarını artırmak için yayınlar yaptığını, şehrin yeniden yapılanmasında ve inşasında da halkın beklentilerinin ve umutlarının tek adresi Hakimiyet Gazetesi olduğunu ifade etti.

"YAPICI ÖNERİLER SUNDUK"
Hakimiyet Gazetesi’nin  öncelikle bu şehir için çalışan ve bu şehrin seçtikleri yönetici, siyasetçi ve işini doğru, adil ve şeffaf yapan bürokratın  destekçisi olduğunu ifade eden Toprak, Hakimiyet Gazetesi’nin bu şehirde ortak yaşama kültürü ile birlikte sorunları tartışma ve ortak akılla çözmenin gerekliliğine vurgu yaptıklarını, siyasi görüş farklılıklarını bir kenara bırakıp herkesin bu şehre katkı yapabileceğine dikkat çektiğini, İl yöneticileriyle  sürekli irtibat halinde olunarak yapılan hizmetleri desteklediklerini, eksikliklerin giderilmesi konusunda yapıcı öneriler sunduğuna dikkat çekti.

"ŞEHRİN SAHİPSİZLİĞİNİ REDETTİK"
Zaman zaman bazı kesimlerce ifade edilen şehrin sahipsizliği konusuna şiddetle karşı durduklarını, bu söylemin şehre, şehir insanına, yerli ve yabancı yatırımcıya olumsuz olarak döndüğünü ve böylelikle ilimizin faydasına değil zararına bir söylem olduğuna dikkat çektiklerini ifade eden Toprak,  buna karşın şehrimize hizmet eden kurumların hem önünü açmak hem de çalışmalarındaki tempolarını yükseltmek amacıyla ön kesen ve moral bozan değil, yol gösteren ve motive eden olmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

"ŞEHRİN BULUŞMA NOKTASI HALİNE GELDİK"
Elazığ’ın güçlü ve özgür sesi Hakimiyet Gazetesi olarak 12. yayın yılında daha güçlü ve etkin bir gazetecilik ortaya koyduklarını ifade eden Toprak, Hakimiyet Tv’nin yayın hayatına başlamasıyla birlikte başlatılan canlı yayınlar, halkımızın sorunlarının yer aldığı ve değişik konularda yaptırılan anketlerle şehrin buluşma noktası haline geldiğini belirtti.

"HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER"
“Hakimiyet Gazetesi’ni   12. yaşında  şehrin en etkin ve en çok okunan bir konuma yükselten ve bu onur ve gururu yaşatan başta Genel Yayın Yönetmenimiz, Yazı İşleri Müdürümüz, muhabirlerimiz, dizgi, baskı, dağıtımda görevli arkadaşlarımız ile yazılarıyla güç veren yazar kadrosuna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diyen Toprak, “Gazetemizi başta sosyal medya platformları olmak üzere birçok mecrada il içi ve il dışından takip eden tüm okurlarımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak, Hakimiyet Gazetesinin 12. yılını kutluyor, başta imtiyaz sahibi Ahmet Toprak olmak üzere tüm Hakimiyet ekibini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz...