Şerifoğulları; 'Türkiye Eski Türkiye Değil'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği "Elazığ-ASELSAN işbirliği Buluşması"na katılarak ülke ekonomisi adına önemli açıklamalarda bulundu.

Şerifoğulları; 'Türkiye Eski Türkiye Değil' Elazığ Güncel

Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu ASELSAN’ın gelinen noktada ihracatçı bir konuma yükselerek dünya çapında bir değere ulaştığını vurgulayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kuruluş öncülüğünde ilimize yapılacak her türlü yatırımı destekleyeceklerini kaydetti.

Şerifoğulları; "Türkiye Eski Türkiye Değil"

Fırat Teknokent Prof. Dr. Nuri Orhan Konferans salonunda gerçekleşen programa Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Aselsan Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, Aselsan Merkezi Tedarik Direktörü Ali Rıza Kılıç ve uzmanlar katıldı. Program Fırat Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Erhan Akın ve ASELSAN Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün’ün yaptığı sunumlar ile başladı.

Program akışı içerisinde konuşma yapan Başkan Şerifoğulları, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin haberleşme faaliyetlerini iyileştirme ve geliştirme amacıyla kurulmuş ASELSAN’ın artık dünya çapında bir konuma yükselerek ülke ekonomisine katkı sunduğunu kaydetti.

ASELSAN'I dünya markası yapan ekiple bir araya gelmekten onur duyduklarını aktaran  Şerifoğulları, bu güzide kuruluşumuz tarafından şehre yapılacak her türlü yatırımın da takip ve destekçisi olacaklarını aktardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom