Yeniden Refah'ta Görev Değişimi

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş görevden alınarak, yerine İş İnsanı Ömer Ateş atandı...

Yeniden Refah'ta Görev Değişimi

Yeniden Refah Partisinde görev değişimi yaşandı. 3 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde görevini yürüten İl Başkanı Av. Erhun Karakuş görevden alınarak yerine İş İnsanı Ömer Ateş atandı.

Yaşanan gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran eski başkan Karakuş, teşkilat üyelerine teşekkür ederek yeni il başkanı Ömer Ateş’e teşekkür etti.

"ZAFER İNANANLARINDIR"
Avukat Karakuş paylaşımında şu ifadelere yer verdi;
"Üç yıldır heyecanla, samimiyetle ve bütün inancımla yürütmüş olduğum Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevim, Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’ ın tensipleri ile bugün itibari ile sona ermiştir. Gelinen noktada, elinden gelenin fazlasını yapmış, partimizi bir adım ileriye taşımanın gayreti içerisinde olmuş, görmüş olduğumuz haksızlıklar karşısında, memleketin dürüstü bizmiyiz, memleketin delisi biz miyiz, bizemi kaldı bunları düzeltmek demeden mücadele vermiş olmanın, hakkın ve haklının yanında bulunmuş olmanın vicdani rahatlığı ve bahtiyarlığı içerisinde görevimi devrediyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım il, ilçe ve belde Başkan ve yönetim kurulu üyelerime, gençlik ve kadın kolları teşkilat mensuplarımıza, ilimizin çok kıymetli basın mensuplarına ve çalışmalarımızda bizlere kolaylık sağlayan emniyet mensuplarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine atanan Ömer Ateş ağabeyimin başarılı olmasını Ümit ediyorum. Zafer inananlarındır ve Zafer yakındır İnşallah!"

KAMUOYU TARAFINDAN MERAK EDİLİYOR
Öte yandan şehrin en başarılı siyasi parti il başkanları arasında yer alarak, Yeniden Refah Partisine Elazığ'da en güçlü dönemini yaşatan Avukat Erhun Karakuş'un ani bir kararla görevden alınması kamuoyu tarafından merak edildi.

Yeniden Refah'ta Görev Değişimi