Ziver Air Uçak Filosunu Genişletiyor

Dünyada ve ülkemizde devamlı ve güvenli uçuşları bulunan Ziver Holding bünyesindeki uçak filosunu genişletmeye devam ediyor...

Ziver Air Uçak Filosunu Genişletiyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dünyada ve ülkemizde devamlı ve güvenli uçuşları bulunan Ziver Holding bünyesindeki Ziver Havacılığa ait  yeni özel bir uçak satın alarak filosunu genişletmeye devam ediyor.

Uçak filosunu güçlendiren Ziver AIR bünyesine kattığı Bombardier Challenger 850 tipi TC-VED tescilli uçağı Ankara Esenboğa Havalimanında bulunan Ziver AIR uçak hangarında havacılık sektörünün hizmetine sundu.

"HAYIRLI OLSUN"
Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci,konuyla ilgili yaptığı açıklamada bünyelerine yeni kattıkları uçağın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek, Cenabı Allah’tan kazasız belasız uçuşlar diledi.

İş İnsanı Demirci, “Challenger 850, bölgesel ve kıtalararası hava yolları için Kanada merkezli uçak üreticisi Bombardier Aerospace tarafından tasarlanmış, çift motorlu, orta üstü büyüklükte bir özel jettir. Dünya çapında 62 ülkede faaliyet göstermektedir. Sınıfının en geniş ve konforlu özel jetlerinden birisi olan Challenger 850, maliyet etkinliği, küçük bir jetin esnekliği ile birleştirerek verimli bir uçuş deneyimi sunmaktadır” dedi.