'Hiçbir Engel Başarıya Engel Değildir'

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Şefkatli Eller İşitme ve Konuşma Derneği'ni ziyaret ederek dernek üyeleri ve Elaziz Belediyespor'un işitme engelli oyuncularıyla bir araya geldi.

'Hiçbir Engel Başarıya Engel Değildir'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Avrupa, olimpiyat ve dünya şampiyonlukları kazanan takımın yöneticileri ve takım kaptanı ile görüşen Başkan Yanılmaz’a oyuncularda teşekkür ettiklerini ve Elazığ’da olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

“SPORA VE SPORCUYA HER ZAMAN ÖNEM VERDİK”

Beş yıllık görev süreleri içerisinde genç bir nüfusa sahip Elazığ’ın sporun başkenti olması açısından çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini aktaran Başkan Yanılmaz, spora ve sporcuya her zaman hak ettiği değeri gösterdiklerini kaydetti. Özellikle engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için her alanda projeler üretip hayata geçirdiklerini aktaran Yanılmaz, birçok büyükşehir belediyesinin işitme engelliler spor kulübünün olduğunu ve bunlara Elazığ’ı da dahil etmekten onur duyduklarını kaydetti. Hiçbir engelin başarının önünde duramayacağını vurgulayan Yanılmaz, bugüne kadar Elazığ Belediye Başkanı olarak yürüttükleri çalışmaların 31 Mart’tan sonrada Ankara’dan takipçi ve destekçisi olacağını kaydetti.