19 Mayıs Altın Fiyatları

Altın fiyatları 19 Salı günü sabahın ilk saatleriyle birlikte yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor.Peki, bugün gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte, 19 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları…

19 Mayıs Altın Fiyatları
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Altın fiyatları bugün ne kadar? Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte gün içerisinde altın alım satımı yapacaklar ve piyasalardaki son durumu merak edenler bu sorunun cevabını merak edip araştırıyor. Peki, bugün çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL? Hemen belirtelim ki altın fiyatları yeni güne değer artışıyla başladı. Merak edenler için güncel rakamları haberimizde derledik.

İşte, 19 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları…

GRAM ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Mayıs ayı boyunca dalgalı bir seyir izleyen ve bazı günler rekor kıran gram altın fiyatları haftaya 382 lira seviyesinden başladı. Bugün güne değer artışıyla başlayan ve bir ara 385 lira seviyesini gören gram altın fiyatı, bigpara.com’da saat 08.30’da kaydedilen bilgilere göre 383 lira seviyesinden işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları bilindiği üzere öğle saatleri itibariyle güncelleniyor. Bu nedenle fiyatlar güncellenene kadar işlemler geçtiğimiz haftanın kapanışındaki değerler üzerinden yürütülüyor. Buna göre öğle saatlerine kadar çeyrek altın fiyatları serbest piyasada 619 lira alış ve 630 lira satış fiyatı üzerinden serbest piyasada işlem görecek.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

1.239,40 1.260,40

CUMHURİYET ALTINI FİYATLARI NE KADAR?

2.467,40 2.513,10