2 Mayıs Döviz Kurları

Dolar piyasalarda haftanın dördüncü işlem günü 9 Nisan 2020 Perşembe günü 6,77 TL seviyelerinde yer alıyor. Dolar'ın 6,77 TL olduğu aynı dakikalarda Euro kuru ise 7,36 TL'de yer alıyor.

2 Mayıs Döviz Kurları
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dolar TL kuru dünya piyasalarındaki Corona virüsü hareketliliğinin de etkisiyle birlikte haftayı yukarı yönlü seyirle kapattı. Uzun süredir 7 TL sınırında işlem gören dolar TL kuru geçtiğimiz gün 7 TL’yi geçerek haftayı 7 liranın üzerinde tamamladı. Peki, bugün dolar TL kuru ne kadar?

İşte, 2 Mayıs güncel rakamalar…

Dolar TL kuru 2 Mayıs Cumartesi günü yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler ve yatırımcılar tarafından merakla araştırılıyor. Hemen belirtelim ki piyasalar kapalı olduğu için işlemler bir önceki günün kapanış değerleri üzerinden görülüyor. Hemen belirtelim ki Perşembe günü kısa süreliğine 7 lirayı aşan dolar TL kuru Cuma günü yani haftanın son işlem gününü 7 lira üzerinden kapattı.

Bugün piyasalar kapalı olduğu için dolar TL kuru 7 lira üzerinden yani 7,01 TL’den işlem görüyor. Euro TL ise 7 lira 69 kuruş alış ve 7 lira 71 kuruş satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.