30 Nisan Altın Fiyatları

Altın fiyatları 30 Nisan Perşembe gününe aşağı yönlü hareketle başladı. Haftaya genel olarak aşağı yönlü seyirle başlayan altın fiyatları bugün de serbest piyasada güne düşüşle merhaba dedi. r

30 Nisan Altın Fiyatları
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gün içerisinde altın alım satımı yapacaklar ve yatırımcılar ise “Bugün çeyrek altın fiyatları ne kadar?” ve “Gram altın fiyatları ne kadar?” sorularının cevabını araştırıyor. İşte, 30 Nisan güncel altın fiyatları…

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları 30 Nisan Cuma günü serbest piyasada yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Hemen belirtelim ki gram altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları güne aşağı yönlü hareketle başladı. Peki, bugün çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL?

 İşte, 30 Nisan güncel gram altın ve çeyrek altın fiyatları…

GRAM ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Haftaya 385 lira seviyesinden başlayan gram altın fiyatları geçtiğimiz günü 384 lira seviyesinden kapattı. Yeni güne de düşüşle başlayan gram altın fiyatları bigpara,com’da kaydedilen bilgilere göre saat 08.00 itibariyle serbest piyasada 383 lira üzerinden işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Çeyrek altın fiyatları öğle saatleri itibariyle güncelleniyor. Bu nedenle işlemler bir önceki kapanışın rakamsal değerleri üzerinden sürdürülüyor. Buna göre sabah saatlerinde bigpara.com’dan alınan verilere göre çeyrek altın 615 lira alış ve 629 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINI 2.455,50 2.512,90

YARIM ALTIN 1.227,50 1.258,20