Açıkkapı'dan Gençlere Müjde!

AK Parti Elazığ Milletvekili , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, deprem bölgesindeki gençlerle başlayacak pilot proje ile evlenecek gençlere faizsiz kredi imkanı sağlanacağını söyledi.

Açıkkapı'dan Gençlere Müjde!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası müjdeli haberi verdiğini hatırlatan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Açıkkapı, Elazığ'ın da aralarında bulunduğu deprem bölgesinin pilot bölge olacağını , gençlere tanınacak faizsiz kredi imkanıyla bu bölgedeki gençlerin yuva kurmalarında kolaylık tanınacağını belirtti.

"GENÇLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Bu güzel proje için başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini vurgulayan Açıkkapı, "Cumhurbaşkanımız , Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gençlerimizin yanında olmaya, onların sesine kulak vermeye devam ediyor. Deprem bölgesinde başlayacak olan pilot projeyle, hükümetimiz evlatlarımızın yuva kurmalarına yardımcı olacak, onların bir sorununa daha çözüm üretmiş olacak. Yine gençlerimize ücretsiz internet ve diğer seçim vaatleri de bir bir yerine getiriliyor, getirilecek. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a ve AK Partimize sahip çıkan gençlerimizi yüz üstü bırakmadık, bırakmayacağız." diye konuştu.