Ağar'dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Yeni Yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ağar'dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Yeni Yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Milletvekili Ağar mesajında, 2023 yılının Milletimize ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ederek, şu ifadelere yer verdi:

“2022 senesini geride bırakıyor, yeni ümitler ve hedeflerle 2023 yılına giriyoruz.  Geride bıraktığımız yıl, küresel ekonomi sisteminin ülkemiz üzerinde neden olduğu olumsuz etkilerin telafi edilmesi, hayatın her yönüyle normale dönmesi yönünde adımlar attık.

Çok şükür geldiğimiz noktada atılan adımların neticeleri olumlu yönde ilerlemekte, 2023 yılına büyük umutlarla girmekteyiz. Özellikle vatandaşlarımızın ekonomik refahının daha da yükseltilmesi adına atılan adımlar devrim niteliğinde olmuştur.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde son 21 yılda ülkemizin kalkınmışlığını, huzurunu, güvenliğini, milletimizin refahını yükseltecek önemli çalışmalar yapıldı. Yurdumuzun dört köşesinde dev yatırımlar inşa edildi. Otoyollar, köprüler, hastaneler, barajlar, havalimanları, eğitim kampüsleri, savunma sanayii, ihracat ve daha bir çok alanda yaşanan olumlu ilerlemeler ülkemizi gelişmiş ülkeler kategorisinde üst sıralara taşımaktadır.

Aziz Şehrimiz Elazığ’da 2020 yılında yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremin yaraları sarılmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla devletimizin tüm kurum ve kuruluşları seferber olmuş, vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçları anında giderilmiş, Devletimizin eliyle Elazığımız’da 25 Bin yeni konut inşa edilmiştir. Kıymetli hemşehrilerim daha modern, daha güvenli evlerine yerleşerek, depremin yaşattığı mağduriyeti geride bırakmıştır.

Her dönem olduğu gibi son yıllarda da ilimizde kamusal yatırımlar yapılarak milletimizin hizmetine sunulmuştur. Bu çerçevede özellikle Gençlik ve Spor Bakanlığımızın gençlerimiz için hazırladığı projeler birer birer hayata geçmektedir. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen şehrimize kazandırılan ilimiz tarihinin en büyük toplu Spor Yatırımları kapsamında, il merkezimizde, tüm ilçelerimizde ve tüm beldelerimizde sportif anlamda yenileme ve yeniden inşa konusunda gençlik merkezlerimiz, spor salonlarımız, futbol sahalarımız ve sportif olarak yeni branşların kazandırılması hususunda çalışmalar devam etmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023 hedeflerine Allah’ın izni, Milletimizin teveccühü ile ulaşmış olduk. Güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Ülkemizin daha çok büyümesi, gelişmesi, kalkınması ve hedeflerine ulaşması için yapılan çalışmaların artarak devam edeceği inancındayız.

Yüce Allah’ın izni ile 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Aziz milletimiz bir kez daha tercihini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti yönünde kullanacak, ülkemizde sağlanan siyasi, ekonomik, sosyal istikrar önemli olacaktır. Cumhuriyetimizin 100. Yılına girdiği, Türkiye Yüzyılına adım attığımız bu dönem sadece ülkemizde değil, bölgemizde ve dünyada güven ve istikrar getirecektir.

Bu vesile ile 2023 yılının milletimize ve tüm insanlığa huzur ve refah getirmesi temenni ediyorum, tüm Hemşehrilerimin Yeni Yılını kutluyorum.”

Ağar'dan Yeni Yıl Mesajı